God of War: 172₺ | Voidu Büyük İndirimleri #FLASHSALE30

Voidu üzerinde büyük indirimler başladı. Ürünü sepete ekledikten sonra satın almadan önce kod bölümüne FLASHSALE30 yazın ve indirime ek %30 indirim kazanın. Satın alımı tamamladıktan sonra mailinize gelen kodu Steam'de etkinleştirin.

God of War: 172₺

Horizon Zero Dawn Complete Edition: 92₺

Days Gone: 92₺

Spider-Man Remastered: 209₺

Assassin's Creed Valhalla: 62₺ (Epic Games)
Tek seferlik mi oluyor kod ? Yani sepetime 3-4 oyun eklesem fiyat düşer mi

Bugün başlamış olan Steam ve Epic Games Store indirimlerinde Sony oyunlarının indirim oranı değişmedi.

Bu kodlar şu anda indirim döneminde bile ciddi bir indirim sağlıyor. Stoklar tükenmeden kaçırmayın.

Voidu üzerinde büyük indirimler başladı. Ürünü sepete ekledikten sonra satın almadan önce kod bölümüne FLASHSALE30 yazın ve indirime ek %30 indirim kazanın. Satın alımı tamamladıktan sonra mailinize gelen kodu Steam'de etkinleştirin.

ne kadar sürer?

1669196294295.png

1669196331433.png

Bu oyunların hepsi 1327TL tuttu. Neredeyse hepsini Voidu'dan aldım. (Metro Exodus, ruined king, Disco Elysium hariç bu 3 tanesini Steam'den aldım.) Özellikle Steam dolar kuru güncellemesinden sonra bu fiyatlar son şansımız. (FLASHSALE30 ve BUY30 kodlarını kullandım Voidu'da. Evet Voidu güvenli bende hiçbir sıkıntı çıkmadı.) Miles Morales 350TL'ye geldi. Eğer onu almasaydım hepsi 1000TL'ye geliyordu ki efsane fiyat.

Son düzenleme:

Teşekkürler sayende uyguna Gow aldım.

Geri
Yukarı