God of War: 172₺ | Voidu Büyük İndirimleri #FLASHSALE30

Kopya distribütörleri Steam ise zaten indirimli fiyattan almış olabilirler. Yoksa kimse böyle 3A oyunlara bu kadar indirim yapmaz. Bir ihtimal ise Steam indirim listesi sızmıştır o yüzden bu kadar indirim yapıp satıyorlardır yoksa zaten Steam indirim yapınca kimse bu sitelerden alışveriş yapmaz, indirimlerden sonra da çok satış olmaz.
Kesinlikle katılmıyorum. Daha bir ay önce Steam indirimlerinde God of War 263₺'ye düşmüşken ben aynı gün Voidu'dan 184'e aldım. Aynı şekilde Days Gone 131₺ iken Voidu'da 92₺ idi ve bu şekilde birçok oyun sayabilirim. Steam'daki indirimlere rağmen büyük rağbet görmüştü bu site ve yine görecektir.

Geçen God of War almıştım kötü oldu. :) Yalnız indirimler çok iyi, Horizon ve Days Gone ikilisini satın alacağım. Site güvenilir mi? Kodlar hemen geliyor mu?
Yıllardır kullanıyorum, güvenilir.

Güvenilir, hemen geliyor. God Of War satın almıştım bir önceki indirimlerde.

Yıllardır kullanıyorum, güvenilir.

Az önce satın aldım, kodları da aktifleştirdim sorun görünmüyor. İndirim konusu için teşekkürler almayı düşündüğüm 2 oyundu.

1669119730701.png

Daha önce Voidu'dan Days Gone aldım. Steam'deki indirimlere göre hareket edeceğim. Voidu güvenilir mi diye soranlar için daha önce alışveriş yaptım ve kod ödeme gerçekleştikten sonra siparişlerim bölümünde gözüküyor, bilginize.

Detroit'inde fiyatı güzel gene indirim kodu ile ona da bakabilirsiniz, önceki indirimlerde Gow Detroit Days Gone almıştım bende bu fiyatlardan. Site güvenilir.

Geri
Yukarı