God of War oynanır mı?

Dosmi

Centipat
Daha fazla  
Elden Ring'i 3 defa bitirdim ve butun oyunlardan bekledigim combat cok ust seviyede. Combati kotu oldugu icin Witcher'i biraktim o derece.

Hikaye anlatiminin cok iyi oldugunu biliyorum ancak combati cok iyi midir?
Hani butun oyun boyunca baltayla oynayamam ben.

Witcher 3'ün kombatı neye göre kötü anlamadım. Şu an modcuların hepsi özellikle Skyrim gibi oyunlara oradan kopya çekip uyarlıyorlar. Diğer soruna gelirsek GoW'da genel olarak balta var. Ama farklı farklı kombatlar mevcut.

Elden Ring'i 3 defa bitirdim ve butun oyunlardan bekledigim combat cok ust seviyede.combati kotu oldugu icin Witcher'i biraktim o derece.

Hikaye anlatiminin cok iyi oldugunu biliyorum ancak combati cok iyi midir?
Hani butun oyun boyunca baltayla oynayamam ben.

Combat belki çok iyi değildir bilemem çok oynayamadım ama hikayesi muazzam.

Elden Ring gibi souls like bir oyunla kıyas edilemez, combat sistemi hızlıdır akıcıdır sadece balta ile değil başka silahlarla ve yeteneklerle oynuyorsunuz geliştirdikçe. Fakat dediğim gibi daha çok hack and slash türünde olduğundan Elden Ring combatıyla kıyaslanamaz.

Oyun boyunca iki çeşit silahınız oluyor fakat hem yanınızdaki Atreus'un yetenekleri ve sizin karakteriniz için açtığınız yetenekler ile çok zevkli oluyor zaten. İki çeşit silahınız var fakat üç çeşit dövüş stili bulunuyor. Yumruk ve kalkan ile de zevklidir güzel kombolar çıkıyor ortaya.

2018 God of War ve 2022 God of War İkiside çok iyi oyunlar 2022 God of War'ın kazandığı çok sayıda ödül var. Hikaye bakımından oyuncuyu kendi içine çeken ve oyun içi mekanlar;diyaloglar,oyun mekaniği bakımından ikiside güzel oyunlar. Hiç oynamadıysanız hikayesini bilmiyorsanız önce 2018'i bitirip daha sonra devam oyunu olarak 2022'yi oynayabilirsiniz.

Witcher 3'ün kombatı neye göre kötü anlamadım. Şu an modcuların hepsi özellikle Skyrim gibi oyunlara oradan kopya çekip uyarlıyorlar. Diğer soruna gelirsek GoW'da genel olarak balta var. Ama farklı farklı kombatlar mevcut.

Withcer'in combati gercekten berbat. Minecraft combatindan hallice. Arada bir araya farkli ozellikler buyuler falan koymuslar ama gerek yapay zeka gerek Geralt'in kutuklugu olsun soguttu beni 7. saate falan. Hikayesi cok ilgimi cekmisti halbuki.

Elden Ring gibi souls like bir oyunla kıyas edilemez, combat sistemi hızlıdır akıcıdır sadece balta ile değil başka silahlarla ve yeteneklerle oynuyorsunuz geliştirdikçe. Fakat dediğim gibi daha çok hack and slash türünde olduğundan Elden Ring combatıyla kıyaslanamaz.
Daha once hic hack and slash oyunu oynamadim hikayesinin cok iyi oldugunu bildigim icin alip oynamak istiyorum combati bayar mi dusman cesitliligi ne alemde bilmedigim icin bi tereddut ettim. O tarz seylere cok takilan biriyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı