God of War PC için 320 TL'ye alınır mı?

Uzun bir süre indirime gireceğini düşünmüyorum, girse bile %10 civarı bir indirim olacaktır. PS4 üzerinden 3 kere bitirmiştim, muazzam bir hikayesi, savaş mekanikleri ve atmosferi var. Bütçeden yana sıkıntınız yoksa ve sisteminiz iyi ise kesinlikle oynanmalı.

Eğer paran varsa al. Kesinlikle oynanması gereken bir oyun, hele ki bilgisayara gelmişken bütçesi olanlar hala neyi düşünüyor anlamıyorum. Sakın parasını hak etmez diyenleri aldırış etme. Ülkemizdeki diğer oyunların fiyatlandırmasına bakılırsa güzel bir fiyatlandırmayla çıkış yaptı GoW. Benim de bitirip uzun süre etkisinde kaldığım bir oyundur, ayrıca bu güne kadar oynadığım en iyi oyun kendisi. RDR, TLOU, Uncharted gibi efsane oyunları bitirmeme rağmen asla bende GoW etkisi yaratamadılar. GoW çok başka bir seviye.

Zamanında 200 liraya almıştım PS4 için, şu anda fiyatları bayağı düşük 100 lira falan. Ama gram pişman değilim. Yıllar önce olsa gene 200 lira verirdim, hatta şimdi olsa hiç düşünmeden basardım 320 lirayı. Keşke unutsamda tekrar oynasam diyorum bazen. Tekrar tekrarda bitirdim zaten oyunu, gelecek yaz tekrar bitirmeyi düşünüyorum GoW ragnarok oyununa hazırlık için, çıkar çıkmaz alacağım o oyunuda. Hadi hayırlısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı