God of War PC'ye özel fiyat gelir mi?

dksişm

Centipat
Arkadaşlar oyunu almıştım fakat iade ettim çünkü Steam forumlarında Türkiye'ye özel fiyat isteyen birkaç insan gördüm. Her ne kadar PlayStation gibi bir firmanın böyle bir şey yapacağını düşünmesemde, geçen aylarda çıkan Mortal Shell 200TL'den çıkmıştı fakat Türk oyuncuların isteği üzerine özel fiyatlandırma yapılıp 50TL'ye indirilmişti. Bunda da benzer bir şey olabilir mi diye iade ettim oyunu geri. Sizce gelir mi bize bir iyilik?

Son düzenleme:
Gelmesi çok zor, kaldı ki aslında yerel fiyatlandırma bile yaptılar. Tamam 2018 oyunu olabilir ama kur bazında bakarsak 35 Dolar civarına falan koymuşlar, normalde 50 Dolar üstü yani 500 TL üzeri koymaları gerekirdi. Ha tabii çıktıktan sonra büyük bir indirim gelirse düşebilir o ama o da %10 civarı olur, beklemeye değmez.

An itibariyle oyunun fiyatının en ucuz olduğu ülke zaten Türkiye. Hal böyle olunca fiyatın artmaması için dua etmek lazım.

1635692620564.png

Arkadaşlar oyunu almıştım fakat iade ettim çünkü Steam forumlarında Türkiye'ye özel fiyat isteyen birkaç insan gördüm. Her ne kadar PlayStation gibi bir firmanın böyle bir şey yapacağını düşünmesemde, geçen aylarda çıkan mortal Shell 200TL'den çıkmıştı fakat Türk oyuncuların isteği üzerine özel fiyatlandırma yapılıp 50TL'ye indirilmişti. Bunda da benzer bir şey olabilir mi diye iade ettim oyunu geri. Sizce gelir mi bize bir iyilik?
Geleceğini sanmam. 15 Tatilden hemen önce alacağım ben gene de garanti olsun diye.

Sony gibi bir firma bunu asla yapmaz. Zaten oyunun en ucuz olduğu ülke Türkiye.
@TheworstD32132 komik bir şey yok hocam. Evet ucuz ama bize pahalı geliyor. Zaten arkadaş yukarıda paylaşmış. Oyun 34 dolara tekabül ediyor Türkiye'de. Amerika'da ise 50 dolar. Bilip bilmeden gülme ifadesi atmak kolay oradan.

Geri
Yukarı