God of War'a indirim gelir mi?

Sonuna kadar hak ediyor da bütçe yok maalesef. RAM alacağım artarsa eğer almayı düşünüyorum ama hiç sanmıyorum.

Hocam oyun tiryakisi veya Steam profilizde oyunun illa gözükmesini istemiyorsanız benim yaptığım gibi bazı sitelerden 3'lü oyun alabiliyorsunuz ben 25TL veya 15TL olması lazım Elden Ring, Spider-Man, God of War hesabı aldım ayrı ayrı 1 ay önce hala misler gibi oynuyorum adamlar 1 tane hesaba oyunu alıyor mesela 300 TL'ye bu hesabı 100 kişiye satıyor herkes offline oynuyor hiçbir sıkıntı çıkmıyor gayet basit ve ucuz bir çözüm sitenin adını veremiyorum yasak olabilir değilse yazayım.

Hocam oyun tiryakisi veya Steam profilizde oyunun illa gözükmesini istemiyorsanız benim yaptığım gibi bazı sitelerden 3'lü oyun alabiliyorsunuz ben 25TL veya 15TL olması lazım Elden Ring, Spider-Man, God of War hesabı aldım ayrı ayrı 1 ay önce hala misler gibi oynuyorum adamlar 1 tane hesaba oyunu alıyor mesela 300 TL'ye bu hesabı 100 kişiye satıyor herkes offline oynuyor hiçbir sıkıntı çıkmıyor gayet basit ve ucuz bir çözüm sitenin adını veremiyorum yasak olabilir değilse yazayım.

Onu düşündüm fakat güvenmiyorum o tarz sitelere. Kendi hesabımda olmasını yeğlerim. İstediğim zaman açar oynarım. O aldıgım hesap her an gidebilir belli olmaz yani tabii ben kendim için konuşuyorum

Hocam hangi sitelerde oluyor? Ayrıca bunun herhangi bir sıkıntısı yok mu?

Hocam hangi sitelerde oluyor? Ayrıca bunun herhangi bir sıkıntısı yok mu?

Yok hocam İtemsatış diye bir site ben 1 aydir bu oyunlari oynuyorum herhangi bir sıkıntı olmadi düzgün saticidan aldiniz surece yorumu çok ve guzel yorumu olan ve guvenilir satici rozeti olandan alirsaniz hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

şuan %40 indirim var. müneccimmisin nesin bro
İndirimi görmüşsünüz gerçi ama bir daha hatırlatmak istedim. God of War ile birlikte 2.6 TL değerinde oyun veya oyunlar eklerseniz oyun 150 TL civarlarına düşüyor. Paycell ile ödeyerek alırsanız 100 TL üzeri 20 TL geri iade ayrıca daha önce hesabınız yoksa ilk harcamanıza 20 TL iade daha veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı