God of War'a indirim gelir mi?

İndirimi görmüşsünüz gerçi ama bir daha hatırlatmak istedim. God of War ile birlikte 2.6 TL değerinde oyun veya oyunlar eklerseniz oyun 150 TL civarlarına düşüyor. Paycell ile ödeyerek alırsanız 100 TL üzeri 20 TL geri iade ayrıca daha önce hesabınız yoksa ilk harcamanıza 20 TL iade daha veriyor.
epicde evet. ama nedense epic games e karşı bir önyargım var oyun alacak olsam steam den alıyorum

epicde evet. ama nedense epic games e karşı bir önyargım var oyun alacak olsam steam den alıyorum
Özellikle günümüz şartlarında bu düşüncenin pek sağlıklı olmadığını düşünüyorum açıkçası. Tabii kendi kararınız onu da belirteyim, yanlış anlamayın lütfen. Daha ucuza aynı oyunu sağlayan bir site varsa ben oraya yöneliyorum. Çok fazla oyun kütüphanesi çok yorduğu için Epic Games ve Steam dışında çok yönelmemeye çalışıyorum ancak ciddi farklarda bu durumu da önemsemiyorum açıkçası.

Hakikaten şanslısın. Ben bu fiyata düşmez demiştim ama kuponla 150 lira oluyor. 49 lirayada bir başka oyun alırsın, bu fiyata mis gibi oyun. Kesinlikle parayı sonuna kadar hakediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı