God of War zam gelir mi?

Epic'ten bu sebepten oyun almayıp kütüphaneyi geliştirmeyen varsa ben dahil muhtemelen ileride çok pişman olacak. Steam gibi topluluk çalışmaları yapmaya başlamaları doğrudan yükselişe geçirir. Arayüz iyileştirmesi de büyük oranda etkili olur.

Hangisinde ucuzsa oradan alıyorum tamam Steam takıntımız var da o kadar da zengin değiliz.

Epic'ten bu sebepten oyun almayıp kütüphaneyi geliştirmeyen varsa ben dahil muhtemelen ileride çok pişman olacak. Steam gibi topluluk çalışmaları yapmaya başlamaları doğrudan yükselişe geçirir. Arayüz iyileştirmesi de büyük oranda etkili olur.

Arayüzleri gerçekten kötü. GFN'de de arada geç açılabiliyor. Benim arkadaş var bu işlerle uğraşıyor biraz (kodlama, yazılımcılık) bana verseler daha iyi Launcher yaparım dedi ve öyle düşünmeye başladım gerçekten bu kadar üst düzey bir firmadan bu kadar kötü bir arayüzü beklemem ben.

Bu ülkede her an her şeye zam gelebilir, ayrıca God of War bir rol yapma oyunu değil.

SteamDB'de Türkiye hariç bütün ülkelerde zam geldiği görünüyor. Yüksek ihtimal gelecek. Oyun harika bu arada, almanızı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Epic Games üzerinde zamlar geldi bile. Eğer almak istiyorsanız acele etmenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı