God of War PS4 Pro 60 FPS oynayamamak

Muazzeb

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, PS4 Pro sahibiyim, God of War oynuyorum fakat ne yaparsam yapayım 60FPS oynayamadım oyunu. Monitörün FPS ölçme uygulaması var açtım 60 gösteriyor ama oynadığım kesinlikle 60 değil. YouTube üzerinden videoları izliyorum (60 FPS videoları) orada gördüğüm ile benim oynadığım arasında dağlar kadar akıcılık farkı var. Yardımlarınızı bekliyorum...

God of War oyun içi ayarlarında görüntü bölümünde Pro konsolunda değiştirilen bir bölüm var oradaki ayarı açınca yüksek FPS vermesi lazım. Yüksek FPS'den kastım sabit 60 değil PS4 Pro'da zaten sabit 60 olmuyor God of War, 45-60 arası geziyor performans modunda genelde.

Öncelikle yanıtlar için teşekkür ederim, Ps4 Pro performans modu açık fakat oyun içinde fazlaca kurcaladım, oyun içerisinde seçenekler kısmında bir performansa dair bir ayar göremedim. Bu arada monitörüm 1080P.

Ben gowcuyum ilk çıktığında PS2 aldım bitirince sattım sonra PS3 aldım ordada bütün serilerini bitirdim sonra PS4 aldım aradan zaman geçtikçe açıp açıp tekrar bitirdim smdi devamını iple çekiyorum..

Yeni konular

Geri
Yukarı