PS4 Pro, God of War Kasma Sorunu

ismailcosgun

Decapat
İnternet üzerinden aldığım PS4 Pro, cuma günü elime geçti. Monitörüme bağladım, 1920x1080 çözünürlüğünde açtım cihazı ve buna rağmen God of War oynarken hiç akıcı oynayamıyorum. 30 FPS'de oynar gibi oynuyorum. Bunun çözümü nedir? Cihaz mı bozuk? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu çöznülük modunda seçmiş olabilirsiniz. Performans modunda seçin. Oyunun ayarlarında olması gerekiyor. Ayrıca Pro’da Boost modu var. Onu da aktif edebilirsiniz. O da PlayStation ayarlarında. Ama bazı oyunlarda ters tepebiliyor. Yani oyundan oyuna farklılık gösteriyor.
Acaba oyunu nereden performans moduna getirebilirim ayarlarında göremedim.

God of War için performans modunda 60 FPS ile oynayabilirsiniz ancak 30 FPS sizi bu kadar rahatsız ediyorsa konsol almakla hata yapmışsınız çünkü çoğu oyun 30 FPS ile çalışıyor.

God of War için performans modunda 60 FPS ile oynayabilirsiniz ancak 30 FPS sizi bu kadar rahatsız ediyorsa konsol almakla hata yapmışsınız çünkü çoğu oyun 30 FPS ile çalışıyor.
Biliyorum da diğer cihazlarda daha akıcı açılırken oyun bende böyle olunca rahatsızlık duydum tabi. Ayrıca performans modunu nerden açabilirim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı