God of War vs Red Dead Redemption 2

Yok, şaheser değil.
Hikayesi, grafikleri, oynanışı çok çok üst düzey bir oyun benim için son zamanların en iyi oyunudur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RDR2 daha büyük, hem atmosfer hem hikaye olarak. RPG seviyorsan RDR2 al, kavga savaş falan seviyorsan GoW daha iyi olur.
Sisteminiz RDR 2 beslemeyebilir GoW alın o heyecan hikaye akışı anlatılmaz oynanır.
GoW açan sistem RDR2 de açar rahat.

Hikayesi, grafikleri, oynanışı çok çok üst düzey bir oyun benim için son zamanların en iyi oyunudur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oynanışı çöp. GTA oynanışı var. Tutukluk yapıyor diye mi iyi? :D.

RDR2 sistem gereksinimi daha yüksek hocam ben GoW 45 50 FPS Low oynarken RDR2 denemek bile istemiyorum.
GoW'un minimumda GTX 960 istiyor, RDR2 de GTX 770 istiyor. Hemen hemen aynı güçte kartlar bunlar. GoW oynayabiliyorsan RDR2 de oynarsın herhalde.

GoW'un minimumda GTX 960 istiyor, RDR2 de GTX 770 istiyor. Hemen hemen aynı güçte kartlar bunlar. GoW oynayabiliyorsan RDR2 de oynarsın herhalde.
RDR 2 veya Rockstar oyunları oynayarak PC'nize zulüm etmeyin. Kaynaklarınızı güzel şeylere kullanın. Çöplere.

RDR 2 veya Rockstar oyunları oynayarak PC'nize zulüm etmeyin. Kaynaklarınızı güzel şeylere kullanın. Çöplere.

Hocam Rockstar oyunları çok büyük yapımlar(özellikle RDR ve GTA serisi) ve dünyanın çoğu tarafından beğenilen oyunlar. Bu oyunlarda hangi noktayı beğenmediğinizi ve hangi oyunları beğendiğinizi sorabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı