God of War'a zam gelir mi?

Deniz_atç

Decipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus EX-A320M Gaming
Ryzen 5 1600 AF
Asus Dual RX 5500 XT oc 4gb
Hikvision U10 16 gb (8x2) 3200 mhz ram
Corsair VS450 450w 80+ psu
Samsung Pm981a 256 gb m2 ssd
Samsung 870 QVO 2 tb ssd
Zam haberlerini duyunca almaya karar verdim. Steam'in yarın bitecek indirimden sonra God of War'a zam gelir mi?

Yaz indirime 2 hafta kadar bir süre kalmışken zam yapacak çok fazla firma olacağını sanmam fakat yarın ki indirimden sonra neden zam yapmasınlar ki?
Bilmiyorum hocam videoda ve forumlarda gördüğümün üzerine sony pek çok ülkede zam yapmış sırada türkiyede deniyordu. Birşey daha soracağım yaz indiriminde zam gelmezse fiuyat dahada düşermi?

Yarın ne indirim var?
Yarın özel bir indirim yok. Ha çoğu firma indirim yapacaksa Perşembe yapmayı seçiyor o yüzden haftalık indirim adı altında indirim yapan firma olacaktır.

Bilmiyorum hocam videoda ve forumlarda gördüğümün üzerine Sony pek çok ülkede zam yapmış sırada Türkiye'de deniyordu. Bir şey daha soracağım yaz indiriminde zam gelmezse fiyatı daha da düşer mi?
Şu anki indirimde alanlardan laf yememek için muhtemelen Yaz indirimlerinde de %40 alacaktır. Ha bir sürpriz yaparlar mı Bilemem fakat taş çatlasa 197 değil 130'a düşer.

Epic games üzerinden sepete 3 tllik ürün daha ekleyerek 150 tlye aldım

GoW fiyatına göre kesinlikle çok uygun. Ancak, bu dolar bazında tabii ki en sonda zam alacaktır. Bence ne yapıp, edip almaya bak. Ben her oyuna zamlanacak gözüyle bakıp alıyorum.

GoW fiyatına göre kesinlikle çok uygun. Ancak, bu dolar bazında tabii ki en sonda zam alacaktır. Bence ne yapıp, edip almaya bak. Ben her oyuna zamlanacak gözüyle bakıp alıyorum.
Epic games üzerinden sepete 3 tllik ürün daha ekleyerek 150 tlye aldım :)

Geri
Yukarı