God of War'dan sıkılan tek ben miyim?

Hikayesinin olmaması bu oyunun hatası değilmi zaten?

Hikayesinin olmaması bu oyunun hatası değilmi zaten?
Bunun tembellikle falan alakası 0 sen her oyunu bitirince acaba bu neydi şu neydi diye bakıyor musun? Ben bu tarz şeyleri oyunun kendi içerisinden öğrenme taraftarıyım gidipte internette araştırarak ona buna sorarak değil.

Hikayesinin olmaması bu oyunun hatası değil mi zaten?

Kanka bana diyorsun yazımı okudun mu diye fakat benim yazımı okumamışsın. Oyunda hikayenin olduğunu ama altyapıda gizlendiğini sebebiyle 10 kere anlattım yazıda hala hikayesi yok diyorsun.

Abartma sende. Bende oynarken sıkıldım da bomboş oyun demen aşırı saçma

O zaman hikayesi zaten senin için değil. Oyunu bitirdikten sonra bakmama nedenin oyunda oyunun süresinden çok cutscene bulunması olabilir. Souls oyunlarında oynanış baltalanmasın diye neredeyse hiç cutscene yoktur hikaye NPC'lerde ve eşyalarda gizlidir.

GoW'a kötü oyun diyenler girsin LoL de 2 3 el atsın. Önceki GoW oyunlarından ayıran bir sürü özelliği var bu bile yeter.

Bu yazdığına bakarak TLOU falanda kötüdür sana kalırsa

Bu yazdığına bakarak TLOU falanda kötüdür sana kalırsa.

Senin beklentinle benim beklentim aynı olmak zorunda değil. Beklenti oyuna göre değişen bir şeydir. TLOU'dan cutsceneli hikaye sunumu beklersin soulslardan beklemezsin çünkü olmadığını bunun gizlendiğini bilirsin. God of War'dan hikaye sunumu beklersin Among Us'tan beklemezsin.

Fanatik soulslike olduğun belli oluyor. Zaten kardeşim oyunlarda çıkan ara sahnelerden dert yanmakta neyse hiç anlamadım doğrusu. Bu oyuna nasıl bir eksi katıyor?

@EneSolaire Herşeye ağzını ayıra ayıra ne gülüp duruyorsun. Sorunun varsa söyle. Çare bulalım.

Fanatik soulslike olduğun belli oluyor. Zaten kardeşim oyunlarda çıkan ara sahnelerden dert yanmakta neyse hiç anlamadım doğrusu. Bu oyuna nasıl bir eksi katıyor?

Kanka sen hikaye yok diye söylersen ve beklentini God of War oyununa göre ayarlarsan ama souls oyununu oynarsan ben de Elden Ring beklentisiyle yorumlarım senin oyununu. Yaptığının aynısını yapıyorum. Ayrıca Türkçe dersinde yoğun başarın varmış ben bir fanatik oyun türüymüşüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…