Göbek kas yaparak erir mi?

Hayatınızdan sağlıksız yiyecekleri çıkartın. Sağlıklı olarak yumurta tavuk füme pilav makarna et tarzı şeylere yönelin. Normal vücudunuzu dinleyin ve acıktığınızda yemek yiyin. Amacınız yağ yakmak da olsa kas yapmakda olsa yeni başlayan birisi ikisini birlikte gerçekleştirebiliyor. Antrenmanınıza gidin ve normal ağırlık çalışın. Göbeğinizde bir avuç içini dolduracak kadar yağ varsa da antrenman sonu kardiyo yaparsınız. Geri kalan şeyleri çok fazla kafaya takmayın. Normal kas yapmanıza bakın siz. Eğer 3 ay yapıp bırakacağım diyorsanız diyet yapmanız daha mantıklı tabii. Ama ben daha uzun süre gidip bırakmamayı düşünüyorum derseniz 1 2 yıl civarı, o zaman kas yaparak başlamalısınızç.

Ben spora 3 ay önce başladım ve 10 kilo civarı verdim artık ağırlık antrenmanlarına yöneleyeceğim sporu bırakmaya niyetim yok teşekkür ederim.

Ben spora 3 ay önce başladım ve 10 kilo civarı verdim artık ağırlık antrenmanlarına yöneleyeceğim sporu bırakmaya niyetim yok teşekkür ederim.
Hayatınızdan sağlıksız yiyecekleri çıkartın. Sağlıklı olarak yumurta tavuk füme pilav makarna et tarzı şeylere yönelin. Normal vücudunuzu dinleyin ve acıktığınızda yemek yiyin. Geri kalan şeyleri çok fazla kafaya takmayın. Normal kas yapmanıza bakın siz

Yeni konular

Geri
Yukarı