Göçmenler gitmeli mi?

Bencede gitmeliler sen hem savaştan gel ülken yerle bir olsun savaşma burada yat hem de pat pat pat çocuk yap.

Sizi çok hevesli görüyorum bu konuda. Siz ve sizin gibi düşünenler evlerini mültecilere açabilir her türlü ihtiyaçlarını karşılayıp, parazit gibi yaşamaları için ceplerine kendi paranızdan harçlık koyabilir benzetme yaptığınız canlı gibi dertlerini çekebilirsiniz. Bize bedava hayat yoksa kimseye de eyvallahımız yok!
Bizim burada sürünüyorlar ve hala bedava yasamdan bahsediyorsun.

Ayrıca vatan evimiz degil mi? Zaten açtık ve irkci olmaya gerek yok.

Her sevdiğimiz evimizde besleyeceğiz. Bir de bunu öğrenmişler.

Bizim burada sürünüyorlar ve hala bedava yasamdan bahsediyorsun.

Ayrıca Vatan evimiz degil mi? Zaten açtık ve irkci olmaya gerek yok.

Her sevdiğimiz evimizde besleyeceğiz. Bir de bunu öğrenmişler.

Evet vatan evimiz ve ben evimde mülteci istemiyorum ne yapacağız şimdi? Irkçılık yaptığımda yok genel olarak ülkemize işe yaramaz, parazit gibi yaşayan, yani bizim sırtımıza yük olan insanları niçin alalım? Sözlerimin hedefinde sadece Suriye yok afganlara da tavrım aynıdır. Bu yüzden bunu nasıl ırkçılıkla bağdaştırabiliyorsunuz anlayamadım.

Bizim buradakiler çalışmadan bizden zengin evleri var altında BMW'ler elinde IPhone'lar. Ben de 4 GB RAM'li PC den yazıyorum.
At yalanı diye bir ata sözü var ama neyse.
Gerçi zengin Suriyeli'de vardır yanı. Her insan fakir degil ki.

At yalanı diye bir atasözü var ama neyse.
Gerçi zengin Suriyeli'de vardır yanı. Her insan fakir degil ki.

Dostum bizim burada herkes böyle 1 değil iki değil hiç fakir görmedim ki adamlar arabayla geçerken dalga geçiyor kornaya basıyor.

Evet vatan evimiz ve ben evimde mülteci istemiyorum ne yapacağız şimdi?

Ama mülteci Ukrayna'li olsa isler baska olurdu degil mi?

İsteklerin de umrumda degil.
Dostum bizim burada herkes böyle 1 değil iki değil hiç fakir görmedim ki adamlar arabayla geçerken dalga geçiyor kornaya basıyor.
Ne yalan söyleyim benim dışımda her arkadaşımın durumu iyi olurdu. Bu sende de oluyor mu?
Ama cidden Suriyeliler'in durumu kötü burada. Evlerine giremezsin, kopek bağlasan durmaz.

Geri
Yukarı