Göğüs ağrısı, kızarık göz, gözde morluk

Sigara içmek zararlıdır. Eminim ki bunu zaten biliyorsunuz. Fakat zararını şu an görmediğinizden dolayı içmeye devam ediyorsunuz. Kanser olursanız çok üzülürsünüz. Hayatınızın geri kalan günlerinin sayısını bilmek acı verici bir deneyim. Kanser olmadım ama risk grubunda olduğum için her üç ayda bir düzenli olarak kontrole gitmem gerekiyor. Her gittiğimde aynı endişeyi ve korkuyu yaşıyorum. Her ne kadar cesur olsada insan o kötü haberi duyma endişesi bile sevincinizi tüketebiliyor. Çok geç olmadan sigarayı bırakmanızı öneririm.

Son düzenleme:
Göz problemin büyük ölçüde pc ve az uykusuzluktan kaynaklanıyor. Uzman değilim tabi ama o sıklıktaki alkol tüketiminin göze sıkıntı vereceğini sanmıyorum. Yaşını bilmiyorum ama göğüs ve kalp ağrısı ergenlik döneminde olabilen durumlar. Yine de bi doktora görünün.

Bugün okulda bir arkadaşım fen bilgisi projesi olarak kanser konusunu anlattı. Kanser belirtileri olarak göğüs ağrısı ve gözde kızarıklık kelimeleri geçince sen aklıma geldin. Ne olur ne olmaz bir doktora görün.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı