Göz Ağrısı

catintayme

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz üzere göz ağrısı yaşıyorum. Bilgisayar oynarken, okula giderken, gelirken gözlerim ağrıyordu. Sonunda doktora gittim. Bana bir ilaç yazdı (bu 2. gidişim oluyor). İlacı kullanmama rağmen gözlerim hala ağrıyor. Acısını biraz azaltsa da ağrı kolay kolay geçmiyor. Sonuç olarak her türlü tavsiyeye açığım. Bu arada forumda tıp bölümü var mı, bilmediğim için buraya açtım. Umarım sorun olmaz.

Monitör seçiminize dikkat edin. Uzaklık ve oturma biçimlerini doğru yaparsan fazla sıkıntı çekmezsin. Damla vermiştir büyük ihtimal. Sen en iyisi dinlendirici gözlük veya UV bilgisayar gözlüğü satın alın doktora danışıp.

Monitör seçiminize dikkat edin. Uzaklık ve oturma biçimlerini doğru yaparsan fazla sıkıntı çekmezsin. Damla vermiştir büyük ihtimal. Sen en iyisi dinlendirici gözlük veya UV bilgisayar gözlüğü satın alın doktora danışıp.
Kullandığım monitör eski değil. Doktora da söyledim gözlük verirmisiniz diye, gerek yok dedi. Ama bunları dikkate alacağım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı