Gönlünüzdeki işletim sistemi nedir?

Gönlünüzdeki İşletim Sistemi

• Win10

• Win8.1

• Win8

• Win7

• XP

• Vista

• Win98

• Mac Os

• GNU\Linux

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Her işletim sistemi yeni ve güncelse, niye Microsoft tüm Windows'ları piyasaya sürsün ki? 🤔

Cevabım bu arada XP.

Yenilik güzeldir. Windows 10 seçerdim ben. 7'yi herkes aşırı övüyor bana biraz "Popüler Kültür" gibi geliyor. Tamam büyük güzel bir işletim sistemi ama artık eskidi. Zaten Windows 10 artık gelişti eskisi gibi değil sorunları azaldı.
Genel olarak Windows 10 sorunlu değil ama insanlar her yaşadığı sorunda suçu Windows'a atıyor.

Windows 8 çıktığında ''Windows 8 oyun oynatmaz!'' diyenler vardı. Yahu Microsoft oyun çalıştırmayan bir sistemi niye piyasaya sürsün?

Azıcık düşünmek gerekiyor.

Yenilik güzeldir. Windows 10 seçerdim ben. 7'yi herkes aşırı övüyor bana biraz "Popüler Kültür" gibi geliyor. Tamam büyük güzel bir işletim sistemi ama artık eskidi. Zaten Windows 10 artık gelişti eskisi gibi değil sorunları azaldı.
Hocam zaten herkes olmasada bence çoğu kişi sürü psikolojisi ile konuşuyor, en azından benim şahsi düşüncem bu yönde.

Genel olarak Windows 10 sorunlu değil ama insanlar her yaşadığı sorunda suçu Windows'a atıyor.
Gidiyorlar 10 yıllık ölmüş bilgisayara Windows 10 kuruyorlar sonra niye böyle oldu niye şöyle oldu. E tabi olur zaten ölmüş bilgisayar. HDD desen kendini kaldıramıyor sonra Windows neden 6 dakikada açılıyor?

Hocam zaten herkes olmasada bence çoğu kişi sürü psikolojisi ile konuşuyor, en azından benim şahsi düşüncem bu yönde.
Sürü Psikolojisi her yerde. COD oyununda Ghost diye bir karakter varmış. O kadar çivisini çıkardılar ki onun. Sadece normal bir karakter. Birisi İnstagram'da bir şey diyor herkes ona uyuyor. Bir de gereksiz abartmalar var.

Ben de XP dedim fakat Windows 10 sorunlu diye falan değil. Konsol sonrası ilk kullandığım ve hoşuma giden işletim sistemi olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı