Gördüğünüz en garip rüya nedir?

Gördüğün rüya'yı hatırlamıyorum ama rüya 7 bölümden oluşmuştu.

İlk yattım tüya gördüm sıçradım uyandım kalktım bir su içtim geri yattım.
Yine kaldıgı yerden devam etti yine sıçradım yine kalktım yine su içtim yattım.
Tekrar rüya devam etti yine kalktım bir şeyler yedim su içtim vs yattım.

Böyle 7 bölüm şeklinde devam etti en son sinirlendim yatmıyorum dedim bu ne ya dedim. Sabaha kadar TV izledim. :)

Canlar soru çok basit.

Gördüğünüz en garip rüyayı anlatacaksınız.

Ben başlıyorum: Rüyayı dün gece gördüm. Telefonuma virüs bulaşıyormuş. Amazon uygulamasına girince, beni sahte bir Amazon sitesine yönlendiriyormuş. Ben de fark etmiyormuşum. Alışveriş yapıyormuşum. Sonra kart bilgilerim çalınıyor, içinde olan 17 TL çekiliyormuş. Sabah uyanınca rüya olduğunu anladım ama yine de hesabıma baktım.

Bunun gibi, teknolojiyle bağlantılı çok rüya görüyorum. Kafayı sıyırdım sanırım..
Hocam Güvenlik bölümünde biraz fazla zaman geçiriyorsunuz sanırım :D

2004'lü yıllard bir virüs ile başım ciddi dertteydi.
Aylarca ugraşmıştım çözemiyordum. En sonunda gece rüyayı nasıl yok edeceğimi gördüm sabah kalkınca denedim ve virüsten kurtulmuştum daha doğrusu virüs yarattıgı etkiden.

Saruman efendiyle bir ormanda geziyorduk(birkaç kişi daha vardı) sonra etraftan değişik yaratıklar çıktı bize büyü yapıp bizi esir aldılar. Sonra bizim yanımızdaki diğer adamları öldürmeye başladılar. Sıra bize gelmişti ki
Thor gelip bizi kurtardı.
Bir de bir tane rüyamda isteyince uruk-hai'ya dönüşebiliyordum. Keşke gerçekte de dönüşebilsem.

Korkunçlu bir rüyadan uyanmıştım, bir kaç olay yaşandı ve tekrar uyandım. Rüya görmüşüm deyip geçiştirdim ve gerçekleşen bir takım olaylar sonrasında tekrar uyandım. Rüyada üç rüya mı gördüm anlamadım.

Rüyamda: 2 tane canlı insan olarak bi hayvan vardı biri Domuz'du eminim digerini hatırlamiyorum.beni kovalamaya başladılar Domuz kolumu tuttu ve gözleriyle bana dik dik bakmaya başladı ben'de ona bakiyordum.ve sonra uyandım en garip buydu bi'de rüyam'da İnşaat'a yılanlar basmıştı onlardan kaçıyordum ama binlerce.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı