Gördüğünüz korkunç veya saçma rüyalar

Merhabalar, gördüğünüz en korkunç veya saçma rüya nedir? Benim gördüğüm saçma rüyam @26318 Technopat'da ismini değiştiriyordu ve profil fotoğrafı farklıydı ve sonra hesabı siliyordu.

Nazan öncelin aşkım baksana bana adlı şarkısındaki siyah kostümlü yüzünde soru işareti olan adamdan çok korkardım küçükken bir gece rüyamda yatak odasında babam ile PS2 oynarken beni ayağımdan çekiştirdi babamın yakasından tutuyorum beni kaçırmaması için ama nafile babama sesleniyorum duymuyor PS oynamaya devam ediyordu

Dün gibi hatırlıyorum.

Çamaşır makinesi evde geziyor, kazan kapağının kesit alanı kadar bir alanı yok edebiliyordu. Floor is lava oynar gibi koltukların üstünden geziyordum ancak tesadüfen o gün bize misafirliğe gelmiş olan babaannemin bu durumdan haberi yoktu. Başka bir odadaydı ve makinenin gazabına uğradığını sandığım bir anda ayağımı yere basar basmaz Şimşek Mcqueen'deki biçerdöver Frank gibi (o zaman ondan çok korkuyordum) bir anda belirmişti, yok olmadan önce son anda koltuğun üstüne çıkmıştım.

Merhabalar, gördüğünüz en korkunç veya saçma rüya nedir? Benim gördüğüm saçma rüyam @26318 Technopat'da ismini değiştiriyordu ve profil fotoğrafı farklıydı ve sonra hesabı siliyordu.
Recep Baltaş Ali Güngör gözlüğü takıyor, Ali Güngör de "Evet Ali." diyordu. Recep abi saçı siyahken hafif Teoman'ı andırıyordu. Sonra birden Matematik öğretmenim gelmişti o an uyandım ve Acil Matematik'i açtım...

Elime bir sürü pipet girmişti. Derine ama. Çıkartmıştım sonra tribolofobik bir görüntü olmuştu. Elimi yıkarken annem doktora götürelim demişti ben de olmaz o iğne yapar demiştim.

Technopat Sosyal'den altı aylık yasaklanmıştım. Uyandığımda ter içindeydim ve kalbim yerinden fırlayacakmış gibi küt küt atıyordu. Uyandığımda gerçek olmadığı için sevinmiştim. Artık nasıl bir travma yarattıysa... 😅

Ekleme: Bu arada bir kere gerçekten altı ay yasaklandım.

Geri
Yukarı