Bim'e Gelen Sony MDR-ZX110 Kulaklık

ErenTeke

Kilopat
Yer
İstanbul / Ankara
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarım
40 TL gibi bir fiyatı var. Ucuz olması beni şüphelendirdi o yüzden sorayım dedim. Arkadaşlar Bim'e gelen bu ürün orijinal midir? Bir kaç ay önce yine gelmiş 37,50 TL'ye eğer alan varsa bilgilendirirse seviniriz. Ben orijinal olduğunu düşünüyorum sonuçta ara sıra Playstation 4, Asus Notebook, A4 Tech ürünleri falan da geliyor.

Bir eski modeli olan ZX100'ü kullanıyorum. Yıllardır elimde ve hala sapasağlam. Bu hafta bir tane ZX110'da ben almayı düşünüyorum. Kaliteli olacağından eminim.

Ayrıca Bim belki ucuz ve değişik ürünler satıyor olabilir ama bir markanın sahte ürününü sattığını görmedim.

Fiyat olarak genelde o zaten :)

Zaten internet fiyatları da öyle. Bence orijinaldir.

Teknosa'da 80 TL, Mediamarkt'da 60 TL, Gittigidiyor'da en düşük 60 TL, N11'de en düşük 55 TL, Hepsiburada'da en düşük 70 TL. Neye dayanarak bu yorumu yaptınız anlamadım?

Bir eski modeli olan ZX100'ü kullanıyorum. Yıllardır elimde ve hala sapasağlam. Bu hafta bir tane ZX110'da ben almayı düşünüyorum. Kaliteli olacağından eminim.

Ayrıca Bim belki ucuz ve değişik ürünler satıyor olabilir ama bir markanın sahte ürününü sattığını görmedim.

Bende öyle düşünüyorum, teşekkürler yorumun için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı