Çözüldü Görev Yöneticisinde Birden Fazla NVIDIA Programı Gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

typersin25

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar konu doğru yerde mi bilmiyorum. Arkadaşlar görev yöneticisinde 5 tane NVIDIA Container 3 tane NVIDIA Share var bu bir sorun mu nasıl düzeltebilirim? Ekte ekran görüntüsü mevcut.

Screenshot_1.png

Merhabalar konu doğru yerde mi bilmiyorum. Arkadaşlar görev yöneticisinde 5 tane NVIDIA Container 3 tane NVIDIA Share var bu bir sorun mu nasıl düzeltebilirim? Ekte ekran görüntüsü mevcut.

Eki Görüntüle 557733
Sorun olduğunu sanmıyorum. Görev yöneticisinde 8 tane Chrome gözükür ya, onun gibi düşünün. Yani program arka planda iş yapıyordur.

Çözüm
Nvidia GeForce Experince kullandığı işlemler. Bu yazılımı Video kaydı almak için kullanmıyorsanız kaldırmanızı öneririm. DDU yazılımı ile ekran kartı sürücüsüne dokunmadan kaldırabilirsiniz.
Nvidia zaten aylık ya da iki ayda bir güncelleme yayınlayan bir firma. Sürücü güncellemeleri Nvidia forumundan takip edebilirsiniz. Tarayıcı yer imlerine eklemeniz yeterlidir.
Ben de forum üzerinden güncellemeleri takip ediyorum. Zaten çok önemli özellik değişiklikleri 5-6 ay aralıklarla geliyor. Güncelleme içeriklerinin çoğu yeni çıkan oyunlar için optimizasyon ve bazı hataların düzeltilmesi için geliyor.

Geri
Yukarı