Görev Yöneticisinde CPU kullanımı %100

AlPeReNkra

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün bilgisayarıma format attırdım ve Windows 10 yüklendi. Eve getirip PC'yi açtım donma, kasma gibi sorunlar olmamasına rağmen görev yöneticisinde CPU kullanımı sürekli %100 gözüküyor. Formattan önce oyun oynarken bile bu kadar göstermiyordu hiçbir zaman. Ki bildiğim o kadar kullansa zaten sıkıntı çıkarır ancak gayet hızlı PC. Format atan bilgisayarcıya yazdım sadece format attım benimle alakası yok dedi falan. Nedeni ne olabilir nasıl çözülür bilen varsa yardımcı olsun. Ayrıca termal macunu falan yeni sürüldü bakımı yapıldı tahminim yazılımsal bir şey.

Dosya Ekleri

• cpu.PNG
    cpu.PNG
    217,9 KB · Görüntüleme: 49
  • görev.PNG
    görev.PNG
    89,2 KB · Görüntüleme: 43
Korsandan kastın ürün anahtarının korsan olması mı yoksa direkt yazılımın korsan olması mı Windows 10 ücretli değil ki neden onun korsanını indirsin.

Windows 10 ücretleri ücretsiz değil korsan versiyonlarda lisans anahtarı problemi yaşamamak için korsan yüklüyorlar orijinal Windows da 30 gün deneme süresiden sonra lisans anahtarı istiyor.

Aynı sorun bnde yaşadım format sornası CPU kullanımı 99 50 arası geziyor Windows'u orijinal sistesinden indirdir başka bilgisayar attım onda boyle sorun yaşamadım.

Windows 10 ücretleri ücretsiz değil korsan versiyonlarda lisans anahtarı problemi yaşamamak için korsan yüklüyorlar orijinal Windows da 30 gün deneme süresiden sonra lisans anahtarı istiyor.
güncelleştirme ve güvenlik ayarlarında en üstte kırmızıyla bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir yazıyor ayrıca windows defenderı aktifleştiremiyorm. Bir alakası olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı