Görev yöneticisindeki "Program" nedir?

Yani ben öyle biliyorum bir yerde görmüştüm bilgisayarınızda virüs olup olmadığını nasıl anlarız diyordu, görev yöneticisinde başlangıç kısmında simgesiz uygulama var ise virüs var demek diyordu.

Bunu neye dayanarak söylüyorsun?

Bir şey bilmeden yorum yapma. İstersen atayım size videoyu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Defender önermem kanka. Kaspersky'nin ücretsiz versiyonu var. Linke tıklayıp indirebilirsin.

Link - Free Kaspersky

Taramayı yaptım hiçbir şey bulmadı.

Yani ben öyle biliyorum bir yerde görmüştüm bilgisayarınızda virüs olup olmadığını nasıl anlarız diyordu, görev yöneticisinde başlangıç kısmında simgesiz uygulama var ise virüs var demek diyordu.

At.

2 tane program gözüküyor. 1 tane olması gerekmiyor mu? Bir de virüs falansa nasıl anlarım?

Eki Görüntüle 1018645

Bu bende de çıkıyor. Office kurulumunu yaptıktan sonra oluşmuştu bende. Office kullanıyor musunuz bilgisayarda? 3. parti aktivasyon programları da olabilir bazen. Ancak virüs yoksa bende Office'den kaynaklı oluyordu.

At.

Bu bende de çıkıyor. Office kurulumunu yaptıktan sonra oluşmuştu bende. Office kullanıyor musunuz bilgisayarda? 3. parti aktivasyon programları da olabilir bazen. Ancak virüs yoksa bende Office'den kaynaklı oluyordu.

Hayır 3. parti bir şey kullanmıyorum.

Yanlış bilgi
Tamam kardeşim, değilse değildir. Biz senin iyiliğini düşünmeyelim. Öyle kullan, bakalım ne olacak.

O zaman silinen bir programın kalıntısı olabilir. Windows'ta bazen böyle saçma hatalar oluyor, masaüstünden bir şeyi sildiğimde simgesi bozuk bir şekilde silinmemiş gibi gözüküyordu. F5 basınca düzeldi. Belki buna benzer bir hata olabilir. Direkt virüstür demek saçma olur.

Başlangıç kısmına niye gelsin? Başlangıçta direkt başlamıyorsa direkt virüs diyebilirsin. Tarasın bence. Ben virüs diye biliyorum başlangıç kısmında simge yoksa.
Virüs programı ile taramalısın.
Bir şey sildiysen ondandır o zaman bir şey çıkmadıysa. İlginç.

Tamam kardeşim, değilse değildir. Biz senin iyiliğini düşünmeyelim. Öyle kullan, bakalım ne olacak.

Başlangıç kısmına niye gelsin? Başlangıçta direkt başlamıyorsa direkt virüs diyebilirsin. Tarasın bence. Ben virüs diye biliyorum başlangıç kısmında simge yoksa.
Virüs programı ile taramalısın.
Bir şey sildiysen ondandır o zaman bir şey çıkmadıysa. İlginç.

Taradım ama hiçbir şey bulmadı. Bir de bana o videonun linkini atabilir misin?

Geri
Yukarı