Görsel içeriklerden para kazanmak

Aselizan

Hectopat
Merhabalar, ben bu tarzda görsel içerik üretiyorum ve bu üretmiş olduğum içeriklerden para kazanmak istiyorum. Bunun için Shutterstock, Adobe Stock gibi sitelere yükleyerek mi yoksa kendi web sitemi kurup o şekilde mi kazanmaya çalışmalıyım? Biliyorsunuz ki Shutterstock gibi sitelerde para kazanmak hayli zor, binlerce görsel yüklemek gerekiyor ve ben tek bir görsel için saatlerce uğraşıyorum. İlk etapta o kadar görsel yükleyemem. Fikirleriniz nedir, sizce ne yapmalıyım, hangisi benim için daha iyi olur? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

IMG_20210503_171755.png

IMG_20210430_190719.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben bu tarzda görsel içerik üretiyorum ve bu üretmiş olduğum içeriklerden para kazanmak istiyorum. Bunun için Shutterstock, Adobe Stock gibi sitelere yükleyerek mi yoksa kendi web sitemi kurup o şekilde mi kazanmaya çalışmalıyım? Biliyorsunuz ki Shutterstock gibi sitelerde para kazanmak hayli zor, binlerce görsel yüklemek gerekiyor ve ben tek bir görsel için saatlerce uğraşıyorum. İlk etapta o kadar görsel yükleyemem. Fikirleriniz nedir, sizce ne yapmalıyım, hangisi benim için daha iyi olur? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eki Görüntüle 1005433

Eki Görüntüle 1005434
Bionluk diye bir site var tasarımlarını paylaşıp müşterilerinin istediği birşey yapabilirsin ve de fotoğraflar senin eserinse güzel olmuş eline koluna sağlık.

Bionluk diye bir site var tasarımlarını paylaşıp müşterilerinin istediği birşey yapabilirsin ve de fotoğraflar senin eserinse güzel olmuş eline koluna sağlık.
O siteyi bende gördüm fakat bu şekilde birçok görselim mevcut halihazırda. elimdekileride değerlendirmek istiyorum. Görseller bana ait teşekkür ederim.

O siteyi bende gördüm fakat bu şekilde birçok görselim mevcut halihazırda. elimdekileride değerlendirmek istiyorum. Görseller bana ait teşekkür ederim.
Hocam bir youtube kanalı var Tasarımcı Dayı adlı o şahısa ulaşabilirseniz ulaşıp daha çok bilgi edinebilirsiniz.

Ne gibi bir fiyat belirleyebilirim ki acaba.. piyasayla alakam 0 sadece yetenekle emekle olmuyormuş bu işler maalesef
1-5 saat gibi ise $100(dolar dediğim TL) 1-10+ saat ise $500+ gibi birşeyler yap saat veya harcadığın emek ile de belirliyebilirsin.

Hocam boşuna Bionluk'a üyelik için para vermeyin. Kişiye göre değişse de çok zor iş geliyor. İlla ki freelancer sitelerinde iş arayacaksanız global sitelerden aramanızı tavsiye ederim.

Merhabalar, ben bu tarzda görsel içerik üretiyorum ve bu üretmiş olduğum içeriklerden para kazanmak istiyorum. Bunun için Shutterstock, Adobe stock gibi sitelere yükleyerek mi yoksa kendi web sitemi kurup o şekilde mi kazanmaya çalışmalıyım? Biliyorsunuz ki Shutterstock gibi sitelerde para kazanmak hayli zor, binlerce görsel yüklemek gerekiyor ve ben tek bir görsel için saatlerce uğraşıyorum. İlk etapta o kadar görsel yükleyemem. Fikirleriniz nedir, sizce ne yapmalıyım, hangisi benim için daha iyi olur? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eki Görüntüle 1005433

Eki Görüntüle 1005434

Yayınlayabildiğin kadar yayınla ama içeriğini çalacak sitelere değil yani bir yerden kazanacağına. Çok yerden kazan daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı