Görseldeki hat değerleri ile NetSpeed'e geçmeli miyim?

Emresahin1

Femtopat
Yer
Karasu/Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba, arkadaşlar Superonline 8Mbps ADSL paketi kullanıyorum halihazırda. Netspeed vs. sitelerde altyapı sorguladığımda 35Mbps'ye kadar VDSL hız alabileceğimi görüyorum. netspeedte port olduğunu ve mesafemin 571 metre olduğu görüyorum. Bu hat değerleri ile ne kadar hız alırım acaba?

Dosya Ekleri

• Hat Değerleri.png
    Hat Değerleri.png
    12,7 KB · Görüntüleme: 50
Merhaba bende yeni geçdim netspeed bağlantım 8 mbdı vdsle 35 mb geçdim 75 metre saha dolabına bağlantım wifiden 27 mb kabloluda 32 mb bağlantı geliyor.Dolapdan size bağlantı kablolarında sorun yoksa 32 mb gelir bağlantı sanırım.Refrans arkadas hizmetide var faturanıza 5tl indirim yapıyor.Düşünürseniz İşlem sırasında Refrans Kodum 7N69HZ müşteri hizmetlerine söylemeniz yeterli.

Merhaba bende yeni geçdim netspeed bağlantım 8 mbdı vdsle 35 mb geçdim 75 metre saha dolabına bağlantım wifiden 27 mb kabloluda 32 mb bağlantı geliyor.Dolapdan size bağlantı kablolarında sorun yoksa 32 mb gelir bağlantı sanırım.Refrans arkadas hizmetide var faturanıza 5tl indirim yapıyor.Düşünürseniz İşlem sırasında Refrans Kodum 7N69HZ müşteri hizmetlerine söylemeniz yeterli.
Dostum teşekkür ederim. Pazartesi ararım muhtemelen. Aklımda.

Geri
Yukarı