''Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" Hatası

Osman Turan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar normalde böyle bir hata almıyordum sonradan almaya başladım. Bilgisayara format attım fakat düzelmedi, hangi oyuna girersem gireyim ne video ne de nette gezebiliyorum.ekran donuyor.

Garip garip şeyler oluyor, ekran bir anda gidiyor sonra hep siyah. Restart atıyorum yine aynı. Çok şey denedim fakat olmuyor. Nvidia driverı son sürüm bilgisayarım dandik. Ekran kartım GT9400, lütfen yardım edin çok sinir bozucu lütfen bilen varsa söylesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Murat, 1. en son sürüm o zaten yüklü, DDU ile sildim. 2. Denedim olmadı, yine aynı başka çözüm yolu lütfen.

Dostum Chrome 32 bit, işletim sistemin 64 bit ise bu sorun oluyor. Arkadaşların dediklerini yap ve Chrome'u 64 bit yap, ben öyle yaptım aynı sorun bende de vardı şuan hiçbir sıkıntım yok.

Beyler yorumlarınız için teşekkürler, bilgisayarcıya götürdüm götürmez olaydım. Ekran kartımı aldı 512 mb Amd ekran kartı taktı. Bilgisayar kullanılmayacak hale geldi. Birşey diyeceğim eski ekran kartımı taktırıp tamir edebilir mi o sorunu çözebilir mi ? Ya da bana diyor ki 90 tl ver ATI radeon 8350 series al dedi. Ne yapmalıyım bilmiyorum, 9400 GT eskisiydi iyi mi o ekran kartı cevap verirseniz sevinirim.

Al işte gene bakkal kurbanı sana. Bu forumda herhalde 100 oldu bakkalcılardan iş yapmayın diye.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı