Görüntü titremesi

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar kullandığım ekran kartı asus gtx 770 sorunum şu: oyun oynarken bazen görüntü titriyo veya kayıyo gibi oluyor bunun nedeni taktığım DVI portundan olabilirmi? Ekran kartında 2 tane DVI portu var ve ben alttakine taktım acaba sorun nedir ?

Vga veya Hdmi ile bağlayınca aynı sorunu alıyorsan ekran kartında bir sorun olabilir. Ama sen yinede sürücülerini güncellemeyi bir dene.

D-Sub çevirici kullanıyorsanız kesinlikle o yapıyordur. Birazda ekranınız eski vga girişli ise normaldir. HDMİ girişli monitör alın derim.

Sürücü zaten güncel dün geldi güncelledim ekran kartında vga slot zaten yok 2 DVI ve birde HDMI var ama ben de HDMI kablo yok sanırım DVI portundan sürekli olmuyor zaten arada bir.

Açıkcası benim için bir sorun teşkil etmiyor yani performansta hiç bir sıkıntı yok sadce kafama takıldı sanırım DVI portundan veya DVI kablodan.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı