Gözcü programının gelişimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
52
Arkadaşlar Gözcü projesi sandığımdan daha büyük bir kitleye ulaşmış bulunmakta(+1500).

Proje kaynak programlama dili Visual Basic olduğu için bazı kısımlarda program gelişimi tıkanıyor ve duruyor. Ek olarak Visual Basic eski bir dil olduğu için destek almıyor.

Bu yüzden proje dilini C# diline geçirme kararı aldım. Bu bize ne katacak derseniz;
  • CPU ve GPU sıcaklığı arayüze dahil olacak.
  • Çok daha kusursuz ve hatasız gösterimler olacak.
  • Daha modern bir arayüz olacak.
  • Daha çok cihaz uyumluluğu olacak.
  • Program çok daha kararlı çalışacak.
  • Çok daha fazla detaylı özellik sunacak.
  • Sunucu üzerinden otomatik güncelleme özelliği.
  • Sistem temasına göre tema değiştirme özelliği.
  • Gelişmiş saydamlık efektleri.
  • Gelişmiş 60 FPS GPU destekli animasyonlar.
Tabii bunun bir zararı olacak. Zaman yiyecek.
Ama buna değecek çünkü programın destekleyen büyük bir kitlesi var. Nazarınızda bu projeyi 1 yıldır geliştiriyorum ve geliştirmeye devam edeceğim. Sizden 1 ay süre istiyorum. Bu 1 ay içinde Gözcü öyle bir hal alacak ki ne olmuş diyeceksiniz.

Evet açıklamam bu kadar arkadaşlar. Düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyorum 😊.

Arkadaşlar gözcü projesi sandığımdan daha büyük bir kitleye ulaşmış bulunmakta(+1500).

Proje kaynak programlama dili Visual Basic olduğu için bazı kısımlarda program gelişimi tıkanıyor ve duruyor. Ek olarak Visual Basic eski bir dil olduğu için destek almıyor.

Bu yüzden projeyi dilini C# diline geçirme kararı aldım. Bu bize ne katacak derseniz;
  • CPU ve GPU sıcaklığı arayüze dahil olacak.
  • Çok daha kusursuz ve hatasız gösterimler olacak.
  • Daha modern bir arayüz olacak.
  • Daha çok cihaz uyumluluğu olacak.
  • Program çok daha kararlı çalışacak.
  • Çok daha fazla detaylı özellik sunacak.
  • Sunucu üzerinden otomatik güncelleme özelliği.
  • Sistem temasına göre tema değiştirme özelliği.
  • Gelişmiş saydamlık efektleri.
  • Gelişmiş 60 FPS GPU destekli animasyonlar.
Tabii bunun bir zararı olacak. Zaman yiyecek.
Ama buna değecek çünkü programın destekleyen büyük bir kitlesi var. Nazarınızda bu projeyi 1 yıldır geliştiriyorum ve geliştirmeye devam edeceğim. Sizden 1 ay süre istiyorum. Bu 1 ay içinde gözcü öyle bir hal alacak ki ne olmuş diyeceksiniz.

Evet açıklamam bu kadar arkadaşlar. Düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyorum 😊.

MSI Afterburner ve CPU-Z düşünsün artık.
Hayırlı olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı