Gözcü programının gelişimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hani insanlar özellikle Türk oyun yapımcılarını eleştirene "köstek olma destek ol" diyorlar ya, ben de onu bu proje için diyeceğim. Hocam bu arada programla ilgili bazı sorularım var, zamanınız varsa cevaplayabilir misiniz?

Hocam türkay software çok büyüyecek. Demedi demeyin :D.

Nasip. Unity veya Unreal Engine kullanırım büyük ihtimal.
Hani insanlar özellikle Türk oyun yapımcılarını eleştirene "köstek olma destek ol" diyorlar ya, ben de onu bu proje için diyeceğim. Hocam bu arada programla ilgili bazı sorularım var, zamanınız varsa cevaplayabilir misiniz?

Elebette, buyurun.

Nasip. Unity veya Unreal Engine kullanırım büyük ihtimal.

Elebette, buyurun.

Hocam MSI Afterburner mı sizin program mı? Bu arada inşallah oyun yaparsınız eğer ücretsiz olursa yükleyenlerinden birisi ben olurum.

Hocam MSI Afterburner mı sizin program mı? Bu arada inşallah oyun yaparsınız eğer ücretsiz olursa yükleyenlerinden birisi ben olurum.

Hocam MSI Afterburner ile Gözcü'yü kıyaslamak mantıklı değil. MSI Afterburner bir OC ve oyun içi değer gösterme programı. Gözcü ise sistem analiz yazılımı. Oyunun 2 sürümü olur. Ücretsiz olan reklamlı, ücretli olan reklamsız yaparım.

Hocam MSI Afterburner ile Gözcü'yü kıyaslamak mantıklı değil. MSI Afterburner bir OC ve oyun içi değer gösterme programı. Gözcü ise sistem analiz yazılımı. Oyunun 2 sürümü olur. Ücretsiz olan reklamlı, ücretli olan reklamsız yaparım.

Hocam peki oyun içi FPS ve sıcaklık gösterecek şekilde geliştirmeyi düşünüyor musunuz?

Evet düşünüyorum. Oyun içi sol üstte gösteren bir gösterge. Mesela MSI Afterburner CS:GO oyununda göstermiyor. Ama Gözcü gösterecek.

Hocam o zaman MSI Afterburner'ı bırakıp gözcüye gelirim, hem Afterburner'ın arayüzünü de sevmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı