Gözcü (Visual Basic)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doğru, @Lord Raiden VS Code kullanıyordu sanırım.

Galiba bunu kullanıyordu o.

1615806700737.png

Ama o C++ yazıyordu diye biliyorum.

Hocam geliştirici arkadaşlarım C# gibi diller için VS 2019 öneriyor doğrusu. Web ve Python geliştirmek için VS Code öneriyorlar.
Şu an C öğreniyorum ama kursun diğer yarısı C++. Kursun hocası girişte C için en iyisi Code::Blocks'dur demişti. Zaten biraz geliştiriyim kendimi VS 2019 geçicem.

Hocam daha hızlı geliştiririm ancak kendi işlerim var başka. Ekstra olarak kendime ve sevdiğim insanlara zaman ayırmam gerekiyor. Tek başıma geliştirdiğim bir program Gözcü.
Gayet hızlı ilerliyor bence gelişim aşaması.

Şu an C öğreniyorum ama kursun diğer yarısı C++. Kursun hocası girişte C için en iyisi code: Blocks'dur demişti. Zaten biraz geliştiriyim kendimi vs 2019 geçeceğim.

Hocam evet biraz daha öğrenin sonra profesyonel geliştirme ortamlarına geçin.
Gayet hızlı ilerliyor bence gelişim aşaması.

Hocam gelişim aşaması genel olarak bilgi toplama olarak geçiyor. Bilgileri topluyorum sonra koda döküyorum. Ardından analiz yapıp hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi yapıyorum. Mesela şu an tema geçişinde beyaz bir renk oluyor yazılarda onu düzeltiyorum :D.

Hocam Windows'un hangi key ile aktifleştirildiğini ve sahte mi orjinal mi olduğunu da görsek çok güzel olur.

Hocam Windows'un hangi Key ile aktifleştirildiğini ve sahte mi orijinal mi olduğunu da görsek çok güzel olur.

Onu yaparsam programı virüs olarak görür virüs programları. Çünkü sistem dosyaları üzerinde değişiklik yapmam gerekiyor. Kimsenin dosyalarını bozmak veya müdahale etmek istemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı