Gözde uçuşan şeffaf siyah noktalar

Olmuyor, sadece siyah karaltılar geçiyor, gözün arkasındaki sıvının katılaşması sonucu oluşan topaklanan katı tanecikleri benimki, sizinki muhtemelen şu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok sinir bozucu cidden nokta şeklinde büyük bir tane çıktı geçen hafta ve kafamı veremiyorum önemsemesem bile görünüyor büyükçe, sadece film izlerken falan unutuyorum aksi taktirde hep gözümün önünde. Oyun oynarken bile görüyorum o kadar sinirleniyorum ki anlatamam. Daha 2 hafta önce tek bir sorun yoktu ya mantıksız geliyor bir gece yatıp uyuyorum ve ertesi sabah hayatın tadını tuzunu kaçıran simsiyah bir örümcek ağı gözümün yancısı oluyor işin kötüsü bazı beyaz renkte olan bakteri gibi gözükenlerde var bir ışık kaynağına baktığımda resmen rakı beyazı gibi sansür oluşturuyor böyle beyaz is gibi. Çok saçma. Salı günü doktora gidicem bakalım.

Çok sinir bozucu cidden nokta şeklinde büyük bir tane çıktı geçen hafta ve kafamı veremiyorum önemsemesem bile görünüyor büyükçe, sadece film izlerken falan unutuyorum aksi taktirde hep gözümün önünde. Oyun oynarken bile görüyorum o kadar sinirleniyorum ki anlatamam. Daha 2 hafta önce tek bir sorun yoktu ya mantıksız geliyor bir gece yatıp uyuyorum ve ertesi sabah hayatın tadını tuzunu kaçıran simsiyah bir örümcek ağı gözümün yancısı oluyor işin kötüsü bazı beyaz renkte olan bakteri gibi gözükenlerde var bir ışık kaynağına baktığımda resmen rakı beyazı gibi sansür oluşturuyor böyle beyaz is gibi. Çok saçma. Salı günü doktora gidicem bakalım.
Tek derdiniz büyük bir nokta olsun. :D Gözümün her tarafında var, 1 yıla kalmaz unutursunuz. Su içmeyi unutmayın, içmezseniz daha da ilerliyor.

Tek derdiniz büyük bir nokta olsun. :D Gözümün her tarafında var, 1 yıla kalmaz unutursunuz. Su içmeyi unutmayın, içmezseniz daha da ilerliyor.
Doktora gittim, gittiğim doktor yeni olmasına rağmen çok detaycıydı gözümü ince ince muayne etti ölçüm aldı, göz tomografisi çektirdi ve mercekle iyice baktıktan sonra büyük ihtimal miyop kaynaklı retina deformasyanu olduğunu büyük bir problem olmadığını ama ilerde retina yırtığına çevirebilceğini söyledi. Hemen sıra verdi ve 2 saat sonra FFA lazer ile 10 dakikalık işlem gerçekleştirdi. Bir sorun olduğu belliydi 21 yaşında birinin tek gözünde birden bire cisim çoğalması normal olamazdı haklı çıktım. Gitmediyseniz size de tavsiye ederim.

Geri
Yukarı