Gözümü kapatınca ''göz yüz'' görüyorum

Gözümü kapatınca korkunç bir canavar üzerime geliyor sebebi ne.
Gözümü kapatınca korkunç bi yaratık üzerime geliyor sebebi nedir 😟
Gözümü kapatınca korkunç bi yaratık üzerime geliyor sebebi nedir😟

Gözümü kapatınca korkunç bir canavar üzerime geliyor sebebi ne.
Gözümü kapatınca korkunç bi yaratık üzerime geliyor sebebi nedir 😟
Gözümü kapatınca korkunç bi yaratık üzerime geliyor sebebi nedir😟
Aynı sorundan bende muzdaribim net ten araştırırken burayı gördüm
Gözümü kapatınca çok değişik yaratıklar korkunç yüzler görüyorum
Bazen korkudan hemen gözlerimi açıyorum

Bende görüyorum hem göz hem gülen şeyler hem insan vari şeyler bazıları dibime girip beni izliyor bazıları uzaktan tehditkar bakışlar atıyor bazıları sadece yatağımı sallıyor.

Bende görüyorum hem göz hem gülen şeyler hem insan vari şeyler bazıları dibime girip beni izliyor bazıları uzaktan tehditkar bakışlar atıyor bazıları sadece yatağımı sallıyor.
bazen geceleri bu yüzden 5 e kadar uyumuyorum

Öyle canlı korkunç gözleri varki kırmızı bazen yeşil bakmaya kalbim dayanmıyor resmen

Benim gördüğüm şeylerin gözleri siyah yani siyah içindeki siyah adamanın siyah gözleri ama çok net bir şekilde görebiliyosunuz

bazen geceleri bu yüzden 5 e kadar uyumuyorum

Benim gördüğüm şeylerin gözleri siyah yani siyah içindeki siyah adamanın siyah gözleri ama çok net bir şekilde görebiliyosunuz
genledede kendi ismimi sayıklatan şeyler duyarım ve o yana bakarım hiç bişey yoktur
bazılarıyla konuşabiliyorum ( el hareketleriyle) gel dersem bazıları geliyor bazıları inat yapıyor ve beyaz olanlar var onlarda gülüyor ama daha samimi gibi hissettiriyolar

Son düzenleme:
Eğer kronik donanım arızan yoksa yaşın küçükken travmatik bir olay yaşamışsındır ve bilinçaltına kazınmıştır. Paranoyaklaşmana sebebiyet verebilir. En iyi bir psikolojik danışmanlık almak. Çok faydasını görürsün. Ben gördüm.

Şizofreni sadece halüsinasyon görmek değildir. Bir sürü belirtiyi kapsar. Başka insanların günlük hayatta fark edebileceği kadar ağır bir durumdur.

Uyumadan önce karanlıkta halüsinasyon görmek  normaldir.
Günlük hayattaki halüsinasyonların sebebi stres, yetersiz uyku veya uyaran eksikliği olabilir.

Selam arkadaşlar. Gözümü kapatınca karanlık olunca göz yüz görüyorum. Neden? Şizofren mi oldum? Çok korkuyorum ve OKB takıntılarım var.

Konuya bakarken buldum sorunuzu. Bende de durum kendimi bildim bileli aynı. Gözümü kapattığımda geceleri sürekli farklı farklı insanlar görüyorum. Sanki birileri bir şeyler söylüyor kulağıma sürekli. Yaşım 32 hâlâ geçmiyor.

- Durugörü Nedir?

Şu siteyi ve konuyu araştırmanızı isterim.Bazılarımız mantıksal açıdan korkutucu şeyler düşününce gözler ve yüzler görebiliriz bu bir durugörü yeteneğidir.

Ama bir yandanda bu durum kontrol altina alamiyorsaniz ve bu göz ve yüz görmeden farklı bir şekilde musallat belirtileri uyku içinde normal hayatınızda vs varmı dikkat edin.

Bu tür şeyleri ihmal etmeyin araştırın ve kendi kılavuzunuz olun.

Kendinize iyi bakın.😊

Göz yüz ne demek hocam açar mısınız?
Yani şöyle bu konudan muzdarip olan bazen korkan insanlar var.Bir gözün size yaklaştığını görmek veyahut yüzün diyebilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı