GOG Galaxy 2.0 kurulum dosyası çalışmıyor ve "something went wrong" hatası veriyor

City Of Evil

Kilopat
Daha fazla  
Selam bilgisayarıma GOG Galaxy 2.0'ı kurmaya çalışıyorum ama bir türlü setup programını çalıştıramadım, internette de hiçbir düzgün çözüm yok. Hata raporu "something went wrong. Please try to download the installer again. If the problem persists contact Support gog.com" şeklinde ama defalarca kurulum programını tekrar yüklemeyi denedim ve bir sonuç alamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Selam bilgisayarıma GOG Galaxy 2.0'ı kurmaya çalışıyorum ama bir türlü setup programını çalıştıramadım, internette de hiçbir düzgün çözüm yok. Hata raporu "something went wrong. Please try to download the installer again. If the problem persists contact Support gog.com" şeklinde ama defalarca kurulum programını tekrar yüklemeyi denedim ve bir sonuç alamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Korsan sitesinden mi indirdinix GOG setupu yoksa para ile alipmi indirdiniz gogdan?

Direkt bu siteden indirdim. Daha önce crack GOG olduğunu duymamıştım.

''GOG GALAXY 2.0 - All your games and friends in one place.''
Bazi leaked oyunlarin setuplari koraan sitelerde bulunuyor. Bu linkten ise orjjnaldir. GOG'un farki ise Steam gibi platformlarin oyun kiralama (yani serverlé kapansa hesap puf) mantigi aksine size daha fazla ucret alarak cehennemin dibinde bile sizin olmasini saglamasidir. Sayfanin en altindan Contcact Usa basip sorununuzu giriniz cunku hata koddu olmadigindan yaapcagimiz birsey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı