GOG'a Cyberpunk 2077 geldi

Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Steam'den Cyberpunk 2077 yükledim ve 2.5 saat oynadım. Oynadıktan sonra oyunu kapatıp telefonuma baktığımda GOG'un maili geldi. Mailinde ise Cyberpunk'un kütüphaneye eklendiği ve oyunun yanında "Free" yazısı vardı. GOG uygulamasından kütüphaneye baktım harbiden var. Niye böyle oldu boşuna mı aldım oyunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün Steam'den Cyberpunk 2077 yükledim ve 2.5 saat oynadım. Oynadıktan sonra oyunu kapatıp telefonuma baktığımda GOG'un maili geldi. Mailinde ise Cyberpunk'un kütüphaneye eklendiği ve oyunun yanında "Free" yazısı vardı. GOG uygulamasından kütüphaneye baktım harbiden var. Niye böyle oldu boşuna mı aldım oyunu?
GOG hep yok muydu? Ben oyunu geçen yıl oynadığımda oyuna girmeden önce Launcher açılıyordu ve oradan oyna demem gerekiyordu. Bu arada boşa almamışsındır. Steam aracılığı ile GOG kütüphanene eklendiği için "Free" yazıyordur.

Steam ile senkronize olmuş olabilir. Tam olarak nasıl çalışıyor bilmiyorum fakat en mantıklı şey bu.

@NotAKnightAnymore @kino @Barisdkmn

E posta kısaca şöyle:
Cyberpunk 2077'yi satın aldığınız için teşekkür ederiz!
Ücretsiz Cyberpunk 2077 Digital Goodies'i GOG kitaplığına ekledik. Şimdi indir.

Bu arada baktım da install dediğimde bir Steam hesabıyla bağlamamı istiyor. Birde GOG arkaplanda fln açık değildi ve daha önce Steam hesabımı bağlamamıştım. Anlamadım yani normal birşey herhalde.

@NotAKnightAnymore @kino @Barisdkmn

E posta kısaca şöyle:
Cyberpunk 2077'yi satın aldığınız için teşekkür ederiz!
Ücretsiz Cyberpunk 2077 Digital Goodies'i GOG kitaplığına ekledik. Şimdi indir.

Bu arada baktım da install dediğimde bir Steam hesabıyla bağlamamı istiyor. Birde GOG arkaplanda fln açık değildi ve daha önce Steam hesabımı bağlamamıştım. Anlamadım yani normal birşey herhalde.
Digital Goodies bir DLC'dir hocam. Arkaplanda GOG açık olmasına gerek olmadığı gibi manuel bir şekilde hesabını bağlamana da gerek yok. Cyberpunk'ı açıldığı Steam hesabı ile o an o PC'de açık olan GOG hesabı otomatik olarak bağlanacaktır. Ubisoft'ta öyle oluyor en azından.

GOG hep yok muydu? Ben oyunu geçen yıl oynadığımda oyuna girmeden önce Launcher açılıyordu ve oradan oyna demem gerekiyordu. Bu arada boşa almamışsındır. Steam aracılığı ile GOG kütüphanene eklendiği için "Free" yazıyordur.
Aaa şimdi anladım oyunu Steamden başlattığımda dediğiniz gibi bir Launcher açılıyor oradan Cyberpunk'a play dediğimde açılıyor. Witcher 3 fln da var. O Launcher GOG mu acaba?

Tamam sana oyunu bedava vermemiş ki? Digital goodies dediği şey oyunun yanında gelen wallpaper, müzik, ıvır zıvır.
Doğru hocam şimdi anladım teşekkür ederim yardımınız için.

Aaa şimdi anladım oyunu Steamden başlattığımda dediğiniz gibi bir Launcher açılıyor oradan Cyberpunk'a play dediğimde açılıyor. Witcher 3 fln da var. O Launcher GOG mu acaba?
Oyunu oynayalı çok oldu hocam. CDPROJECTRED'in kendi Launcher'ı da olabilir. Firmalar Steam varken 3.parti, çöpe atsan çöpün kabul etmeyeceği tarzda rezil Launcher'lar yapmaya bayılıyorlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı