Gold sertifikalı PSU önerisi

Chole

Decapat
Arkadaşlar piyasaya baktım, Gold sertifikalı 400 TL'ye PSU'lar var güvenemedim. En ucuz Gold sertifikalı PSU'yu atabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Önemli not: 400 TL olan PSU'ya güvenemediğim için bu başlığı oluşturdum PSU'nun ucuz olmasından çok güvenilir olması daha önemli, bu işten en ucuz parayla sıyrılabileceğim PSU'yu arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

@Chole Gold sertifikası sadece verimliliği ifade eder. Kabaca senin daha az elektrik harcamanı sağlar. Ama PSU'larda çok daha önemli olan şey ise ekipman kalitesi ve kullanılan bileşenlerdir. Arkadaşımın önermiş olduğu PSU, gerçekten hem çok kaliteli hem de uygun fiyatlı. Kaçırmamalısın.

Corsair Cp-9020087-eu Ax1600ı 1600w Tam Moduler 80plus - n11.com İyi ki ucuz denmiş...

İyi de adam sistemini yazmamış. Kaç W ihtiyacı var ben ne bileyim? Benim üstümdeki yorumda 600W PSU önerilmiş. Ben de 750W'lık PSU önermek istedim. Belki adam 750W arıyordur diye. 750W güvenilir PSU'ları yazdım işte.

Ayrıca sana mı dert oldu? Laf mı soktun yani şimdi? Donanımdan çok iyi anlıyorsan madem bana laf sokmaya çalışacağına adama PSU öner.

Yukarıda 600W 80+ Gold sertifikalı iyi bir PSU önerilmiş zaten dahasına gerek yoktu.

İyi de adam sistemini yazmamış. Kaç W ihtiyacı var ben ne bileyim? Benim üstümdeki yorumda 600W PSU önerilmiş. Ben de 750W'lık PSU önermek istedim. Belki adam 750W arıyordur diye. 750W güvenilir PSU'ları yazdım işte.

Ayrıca sana mı dert oldu? Laf mı soktun yani şimdi? Donanımdan çok iyi anlıyorsan madem bana laf sokmaya çalışacağına adama PSU öner.

.
Ucuz 750W'da var isteyene.

Geri
Yukarı