Gold'dan Platin'e nasıl çıkılır?

Eray K.

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Bulunduğum elo Gold 3. Plata yükselmek istiyorum. Gold 2'ye 6 defa çıkıp Gold 3'e tekrardan düştüm. Her el trolleyenlerden sıkıldım. Nasıl çıkabilirim platine?

Son düzenleyen: Moderatör:
Orman oynayarak. Düşük elo için en etkili rol ormandır, oyuna direkt etki eder. Sejuani, Malphite gibi takıma bağlı şampiyonlar değil de Graves, Ekko gibi oyunu tek başına taşıyabilecek potansiyele sahip şampiyonları oynamanız gerekiyor. Metadaki şampiyonlar nedir bilmiyorum, metayı takip edin.

Metada ki heroları oynamayı deneyebilirsin. ADC veya Support oynama.
Bak kanka şimdi güzel bi duo bul, orman veyada topta oynamasına dikkat et çünkü kritik koridorlar bunlar. Sen mid veya ormanda oynayabilirsin neyse bot genelde besler kısır döngüdür o eloda, takmayacaksın roam at baktın olmuyor gitme midden olabildiğince ez rakibini. Biyerden sonra seni durduramayacaklar ve kolayca arkadaşınla lig atlayacaksın.

Duo her zaman eloyu aşağıya çeker, sadece eşya almayı öğrenerek plata çıkabilirsin ,meta bulunduğun ligin metasını takip et ; s tier şampiyon aldığında oynadığın ligte iyi olacak diye kaide Yok düşük ligte her zaman için her zaman hero mainlemek kombolarını,animasyon sıfırlamalarını,sürelerini ve hasarını tartabilmek daha etkili, suan adcler çok güçlü ancak iyi jungle her zaman taşıyor oyun eskisi gibi 1v9 atacağım mantıcına müsait değil jungle mainleyip erken globale başlamak oyun kazandırıyor ilk Ejder bonusları çok yüksek , alamet alan tarafın kazanma oranı %70 üzerinde , ilk kule alanın kazanma oranı %60 larda ve en önemlisi dialog kurma hiç birşey yazmadan oyuna girince /sustur all yapmak seni 1 lig öne atar

Duo her zaman eloyu aşağıya çeker, sadece eşya almayı öğrenerek plata çıkabilirsin ,meta bulunduğun ligin metasını takip et ; s tier şampiyon aldığında oynadığın ligte iyi olacak diye kaide Yok düşük ligte her zaman için her zaman hero mainlemek kombolarını,animasyon sıfırlamalarını,sürelerini ve hasarını tartabilmek daha etkili, suan adcler çok güçlü ancak iyi jungle her zaman taşıyor oyun eskisi gibi 1v9 atacağım mantıcına müsait değil jungle mainleyip erken globale başlamak oyun kazandırıyor ilk Ejder bonusları çok yüksek , alamet alan tarafın kazanma oranı %70 üzerinde , ilk kule alanın kazanma oranı %60 larda ve en önemlisi dialog kurma hiç birşey yazmadan oyuna girince /sustur all yapmak seni 1 lig öne atar
Dediklerin doğru teşekkür ederim. Sustur all yapmak çok mantıklı geldi. Herkese tavsiyeleri için çok teşekkürler. Bu arada mainim ADC Jinx.

Düşük ligde ben pek bot laneyi tavsiye etmiyorum, çünkü çok önde olsanız bile karşı mid/top/jung elbet biri önde olur özellikle mid lane önde olursa seni çok rahat tekleyebiliyor. Yanındaki kötü birisiyse zaten söylemiyorum. Tavsiyem hero olarak Veigar, Kassadin. Top lane için bu aralar Nasus aşırı güçlü. Söylediğim üç heroyla ilk 10 dakika sabırla farm yaparak rakibin beklemediği bir hasar çıkartıp kartopu etkisiyle rahat bir sekilde taşırsın oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı