Gollum oyununun sistem gereksinimleri detaylandı ve RTX On videosu yayınlandı.

Makaleler
2
Yer
Ankara
Dünyanın en komik sistem gereksinimleri olabilir. Bir tarafta düşük ayarlarda 1080P 30FPS oynamak için 1060 ya da 2060 istiyor. Bu iki kartı nasıl aynı kefeye koydular bilmiyorum. Dİğer yanda 4K her şey ultra+ Ray Tracing ultra da 60FPS almak için 4080 ile DLSS performans modunda oynamamız gerekiyor. Ha ekran kartı önerisini sadece NVIDIA kartlar üzerinden yapıyor olması da ayrı bir saçmalık. Bu oyunun optimizasyon anlamında sıkıntı yaşayacağını 1060 ile 2060'ı aynı kefeye koymalarından bile anlarsınız. Alta sistem gereksinimlerinin detaylarını onun da altına NVIDIA'nın Ray Tracing videosunu koydum.
di584svso2wa1.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ön sipariş için
PC(Steam): https://store.steampowered.com/app/1265780/The_Lord_of_the_Rings_Gollum/
PC(Epic Games): https://store.epicgames.com/tr/p/the-lord-of-the-rings-gollum-436d4f
Playstation 5: The Lord of the Rings: Gollum™ - Standard Edition (Pre-Order)
Xbox Series X/S, Xbox One: The Lord of the Rings: Gollum™ Pre-order ürününü satın al | Xbox

Ufak çaplı bir iş olsa neyse diyeceğim de Daedalic oyunu. Gollum'un suratı berbat. 2010 öncesi oyunlar karakter modellemede daha iyi. Grafikler genel olarak kötü. Oyun eğer yürüme simülatörü tarzı bir şeyse LoTR lore'unun boşuna kullanıldığı bir başka oyun olacak, hadi onu geçtim bir de bunlar var.

Çevre detayları ne kadar iyi görünse de bu karakterler neden Playstation 3'den fırlama gibi. 2023 oyunlarının hiç birisi Metro Exodus Enhanced Edition ve Cyberpunk 2077'deki insan teni, saç sakal ve yüz kalitesinin yanından geçmiyor.

2023 denince beklediğim yüz, ten kalitesi buydu. Çıksa da iki grafik görsek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı