Google arama motorundan nasıl içerik kaldırtılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Ben Google'dan benle ilgili içerikleri kaldırtmak istiyorum. Unutulma hakkımdan faydalanmak istiyorum. Yerel yasalar unutulma hakkı için birçok defa DMCA gönderdim ve silindi fakat, VPN kullanıldığı zaman yinede görünebiliyorlar. Yani sadece Türkiye IP'sinden siliniyor. Ben evrensel olarak sildirtmek istiyorum. Google dahil diğer tüm arama motorları da dahil. Bunu nasıl yapabilrim? Tehdit, şantaj, iftira ve çalınan kimlik bilgilerimi içermektedir.

Bu arada Google dahil, Google'a bağlı ve Google'a bağlı olmayan diğer tüm arama motorlarından da içerikleri uluslararası kaldırtmak istiyorum. Bu konuda profesyonel teknik yardım/öneri almak istiyorum.

Çözümün kesin ve kalıcı olması benim için önemlidir.

Son düzenleme:
Ama işte bir yandanda geçmiş hatalarımızı telafi edemiyoruz. Geçmiş geçmişte kalır lafı, ancak geçmişiniz temiz ise ve erişilemez ise geçerlidir. Ama geçmişiniz dijital ortamda, troller tarafından ekstra lekelenmiş bir şekilde ortaya sunulmuş ise, geçmişiniz hep kalır. İmaj önemlidir. İmajınız kirli ise, çoğu kişi o kişiyi işe bile almayabilir. Ad Soyad değişimi ve hatta yüz estetik ameliyatına kadar gider iş.

Atipik Otizm ile Asperger farkı neydi?
Bu konuda siz de ve bence bende haklıyım, neyse bu konu uzar gider isterseniz noktalayalım. :)

Bu arada Atipik Otizm ile Asperger farkı kısaca şöyle;

Bu konuda siz de ve bence bende haklıyım, neyse bu konu uzar gider isterseniz noktalayalım. :)

Bu arada Atipik Otizm ile Asperger farkı kısaca şöyle;
Bendeki otizm, şuan nerdeyse 23 yaşındayım ama beynim 14-15 yaşında takıldı kaldı. 16 Yaşıma kadar da ponylerin varlığına inanıyordum. Çocuksuyum. Bendeki Asperger şu kızın otizmine daha yakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Birde fiziksel olarak da benziyoruz. Benim gibi bebek suratlı bir fenotipi, iri suratı var. Seside ince ve çocuksu, tatlı bir ses tonu. Benim de sesim çocuk tonunda bu yaşta.

Bendeki otizm, şuan nerdeyse 23 yaşındayım ama beynim 14-15 yaşında takıldı kaldı. 16 Yaşıma kadar da ponylerin varlığına inanıyordum. Çocuksuyum. Bendeki Asperger şu kızın otizmine daha yakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vallaha ne yalan söyleyeyim, benimde yaşım 24 ama hem fiziksel olarak hem de başka yönlerden örneğin davranış olarak daha küçük yaşta gibiyim, neyse konu fazla dağıldı iyice.

Vallaha ne yalan söyleyeyim, benimde yaşım 24 ama hem fiziksel olarak hem de başka yönlerden daha küçük yaşta gibiyim, neyse konu fazla dağıldı iyice.
Birde bende 3-4 yaşlarımda başlayan hypersexuality, aşırı güdüsellik gibi sorunlarda var. Aslında, 24 Temmuz 2010'da bana şu tanılar kondu: "Hafif Mental engellilik/retardasyon (tedavisi yoktur), DEHB (Dikkat eksikliği ve hiperaktivite, Anksiyete" ancak, günümüzde mental retardasyon tanılı bireyler, otizm sınıfına girmekte. Bununla ilgili makaleler okudum. Otistik bireyler; Hafif, orta ve ağır mental retardasyon gruplarından ve aynı zamanda yüksek zekalı gruplardan oluşabilirlermiş. Bu sebeple her otistik bireyler aynı olmaz. Umarım gelecekte kendim gibi otistik bir kızla tanışıp, sevgili olabilirim. Valla tam anime hayatı yaşarız herhalde.

Sitenin baş harfi nedir? Ben de merak ettim. En azından aklımızdaki bilindik sitelerden biri mi onu anlarız, siteyi öğrenmesek de.

Bir de bende 3-4 yaşlarımda başlayan hypersexuality, aşırı güdüsellik gibi sorunlarda var. Aslında, 24 Temmuz 2010'da bana şu tanılar kondu: "Hafif Mental engellilik/retardasyon (tedavisi yoktur), DEHB (Dikkat eksikliği ve hiperaktivite, Anksiyete" ancak, günümüzde mental retardasyon tanılı bireyler, otizm sınıfına girmekte. Bununla ilgili makaleler okudum. Otistik bireyler; Hafif, orta ve ağır mental retardasyon gruplarından ve aynı zamanda yüksek zekalı gruplardan oluşabilirlermiş. Bu sebeple her otistik bireyler aynı olmaz. Umarım gelecekte kendim gibi otistik bir kızla tanışıp, sevgili olabilirim. Valla tam anime hayatı yaşarız herhalde.
Evet, mesela ben bazı konularda normal insanlardan daha iyi olduğumu düşünüyorum. Otizm sanırım beyin gücünü sosyalleşme konularından alıp farklı yeteneklere aktarıyor gibi. Neyse, hayatınızda başarılar dilerim.

Bildiğim bir site değil.
VPN ile bağlanınca google'da görünüyor diyorsun ya peki VPN ile bağlanıp sonra kaldırma talebinde bulunsan ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı