Google Chrome'un şekli ve biçimi değişti

natureex

Picopat
Google Chrome tarayıcımın şekli ve biçimi değişti Android kullanıyordum bir türlü düzeltemedim sonrasında google.com yazarak orijinal Google'a dönmeye çalıştım döndüm de sonrasında İngilizce aramalar sayfalar falan google.com yazmaya çalıştım Google. Couk diye bir versiyon çıktı HTTPS altında ona tıkladım bu virüs müdür daha doğrusu google.co.uk nedir? Chrome tarayıcımın biçiminin falan değişmesi virüs belirtisi midir?

"google.co.uk" sanırım Birleşik Krallık için satın alınmış Google adresi.
Ekran fotoğrafı atabilir misiniz? Belki güncelleme ile değişmiştir.

Google Chrome tarayıcımın şekli ve biçimi değişti Android kullanıyordum bir türlü düzeltemedim sonrasında google.com yazarak orijinal Google'a dönmeye çalıştım döndüm de sonrasında İngilizce aramalar sayfalar falan google.com yazmaya çalıştım Google. Couk diye bir versiyon çıktı HTTPS altında ona tıkladım bu virüs müdür daha doğrusu google.co.uk nedir? Chrome tarayıcımın biçiminin falan değişmesi virüs belirtisi midir?
Yüksek ihtimalle güncellemedir çünkü Google arayüzünü yakın zaman önce yeniledi.

.co.uk virüs değildir Google'ın Birleşik Krallık'da kullanınlan uzantısıdır.

1694455915693.png

Arayüzünüz bunun gibi mi oldu?

Hocam uzantı bu google.com diye açıklama kısmında İngilizce yazı olan kısma tıkladım ondan sonra orijinal google chromeya dönmeye çalışırken bu link çıktı ve buna tıkladım onun haricinde google Chrome tarayıcının altında trend aramalar üstte görseller kısmı falan olurken o üçlü tire kırmızı renkli ve arama çubuğu mavi renkliydi onu çekemedim.

Eki Görüntüle 1940949
Arayüzünüz bunun gibi mi oldu?
Hocam Android kullanıyorum sayfam normalde böyle iken görseller kısmının yanında olan üçlü tireye tıkladığımda google hata veriyor 404 hatası veriyordu ve kırmızı renkliydi arama çubuğum mavi renkliydi düzeltmeye çalıştım düzeldi ancak nasıl neden oldu bilmiyorum virüs müdür oturumum açık ve sifrelerim var endişeleniyorum

Dosya Ekleri

• 20230911_204317.jpg
    20230911_204317.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 31
  • 20230911_211741.jpg
    20230911_211741.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 24
  • 20230911_211741.jpg
    20230911_211741.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri