Google Chrome'un oluşturduğu şifreleri sakın kullanmayın

Bana ait ve şifreleri Chrome tarafından oluşturulmuş hesaplarım (Steam, Twitter, Instagram, vb...) Hackerler tarafından çalınmış, tektek hepsini kurtarıp geri aldım. bu büyük bir güvenlik açığıdır. Sanırım Google'un şifre oluşturma algoritmasını öğrenip bruteforce atağıyla Gmail adresi üzerinden bu şifreleri çalmaya çalışıyorlar. Size tavsiyem hesaplarınıza kendinize öz şekilde şifre koymanız ve ek güvenlik doğrulamalarını aktif etmeniz aksi halde bu işten çok kişinin başı yanabilir demedi demeyin.

Grabber veya RAT yemişsindir.

Bana ait ve şifreleri chrome tarafından oluşturulmuş hesaplarım (steam,twitter,instagram,vb...) hackerler tarafından çalınmış, tektek hepsini kurtarıp geri aldım. Bu büyük bir güvenlik açığıdır. Sanırım Google'un şifre oluşturma algoritmasını öğrenip bruteforce atağıyla gmail adresi üzerinden bu şifreleri çalmaya çalışıyorlar. Size tavsiyem hesaplarınıza kendinize öz şekilde şifre koymanız ve ek güvenlik doğrulamalarını aktif etmeniz aksi halde bu işten çok kişinin başı yanabilir demedi demeyin.
Ya şimdi hepsini geçtim ben sana 10 dakikada bir random password generator yazarım, algoritma falan da gerekmez, arraylistten elemanı alır ne eklediysem basar istek uzunluğa göre, bi arraylist bir de while döngüsü.
Oturum anahtarını kaptırmış olabilirsin. Oturum anahtarlarını konumundan FTP ile illegal bir VDS sunucusuna oradan da cumburlop hackerin cebine.

Evet arkadaşlar, konu sahibinin tarayıcı oturum verilerini kaptırdığını fark ettik. 1 hafta falan geçti sanırım üzerinden.

Son düzenleme:
Çerezler çalınmıştır google kendi başına sızdırma yapılamaz şifrelenerek korunuyor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı