Google çok fazla RAM ve GPU tüketiyor

ahududu bey

Hectopat
Google'da sadece bir adet sekme açık. O da YouTube yine de bu denli RAM ve GPU harcıyor. Bu normal mi nasıl düzeltebilirim bu durumu?

1619576299046.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tarayıcı ne kadar güvenliğim dese de bütün bilgilerimiz elinde istediği an yayabilir ya da kullanıcı sözleşmesini Türklerin %99 u okumadan kabul ediyor oraya ufacık bir madde ekler ve bilgilerimizin yayılmasına izin vermiş oluruz. Kısacası hiçbir tarayıcı %100 güvenli değil.

Bir tarayıcı ne kadar güvenliğim dese de bütün bilgilerimiz elinde istediği an yayabilir ya da kullanıcı sözleşmesini Türklerin %99'u okumadan kabul ediyor oraya ufacık bir madde ekler ve bilgilerimizin yayılmasına izin vermiş oluruz. Kısacası hiçbir tarayıcı %100 güvenli değil.

Opera ayrıca yavaş ve ağır zaten veri topluyor yani neden kullanalım? "Işıqlı mışıqlı" olduğu için mi?
Bu arada veri toplamayan var.
"Para için değil. İnsanlık için internet"

Opera ayrıca yavaş ve ağır zaten veri topluyor yani neden kullanalım? "Işıqlı mışıqlı" olduğu için mi?
Bu arada veri toplamayan var.
"Para için değil. İnsanlık için internet"
Ben opera kullanın demiyorum sadece her tarayıcı %100 güvenli değil diyorum tam anlamadınız heralde.

Ben Opera kullanın demiyorum. Sadece her tarayıcı %100 güvenli değil diyorum. Tam anlamadınız herhâlde.
Hiçbiri %100 güvenli değil. Ama bunlar en güvenliler.

Yeni konular

Geri
Yukarı