Google Fotoğraflar'dan IPhone'a resim indirme

lawny

Decapat
Makaleler
3
Merhaba, Android'den IOS'a geçiş yapacağım fakat Android telefonumu daha önceden satmam lazım. Bu yüzden tüm galerimi (30 GB) Google One'a kaydettim yani Google Fotoğraflar'a. IPhone'a geçtiğim zaman tüm bu fotoğrafları nasıl galerime aktarırım? Veya başka bir alternatif var mıdır? Düzenli bir şekilde galerime aktarmak istiyorum. Teşekkürler...

Merhaba, Android'den IOS'a geçiş yapacağım fakat Android telefonumu daha önceden satmam lazım. Bu yüzden tüm galerimi (30 GB) Google One'a kaydettim yani Google Fotoğraflar'a. IPhone'a geçtiğim zaman tüm bu fotoğrafları nasıl galerime aktarırım? Veya başka bir alternatif var mıdır? Düzenli bir şekilde galerime aktarmak istiyorum. Teşekkürler...
Google Fotoğraflar uygulamasından fotoğrafları indirirseniz aynı kalitede galerinize kaydedilir.

Tüm fotoğrafları düzenli şekilde galerime aktaramıyorum oradan işte.
Tek şansın bulut servisleri. OneDrive, DropBox veya arkadaşın dediğin gibi Google Photos. Bir diğer yöntem de her şeyi bilgisayara atıp daha sonrasında iPhone'a geri yüklemek. Ki bu baş ağırısından başka bir şey değil.

Tek şansın bulut servisleri. OneDrive, DropBox veya arkadaşın dediğin gibi Google Photos. Bir diğer yöntem de her şeyi bilgisayara atıp daha sonrasında IPhone'a geri yüklemek. Ki bu baş ağırısından başka bir şey değil.

Zaten bulut servisi kullanıyorum Google One. Direkt galeriye aktarabilmem lazım neden aktaramıyorum anlamadım

Ben seni anlıyorum da sen beni anlamıyorsun. :D

Google Fotoğraflar uygulamasını açtığın zaman zaten doğrudan galeriye fotoğraflarını kaydetmesi lazım diyorum. Belki bunun için gerekli izinleri vermemişsindir de bu yüzden kaydedemiyordur diyorum. Bunu bir uygulama izinlerinden kontrol et diyorum. Ayarlar - Aşağı doğru in - Google Fotoğrafları bul - İzinleri kontrol et

Ben seni anlıyorum da sen beni anlamıyorsun. :D

Google Fotoğraflar uygulamasını açtığın zaman zaten doğrudan galeriye fotoğraflarını kaydetmesi lazım diyorum. Belki bunun için gerekli izinleri vermemişsindir de bu yüzden kaydedemiyordur diyorum. Bunu bir uygulama izinlerinden kontrol et diyorum. Ayarlar - Aşağı doğru in - Google Fotoğraflar'ı bul - İzinleri kontrol et

Hocam böyle bir şey olduğunu ilk defa duydum. Normalde galerideki veri otomatik olarak Google Fotoğraflar'a kaydedilir, siz tam tersini söylüyorsunuz ama denemekte fayda var iPhone elime geçince deneyeyim bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı