Google hesap kaldırma

darkbabba

Decapat
Merhaba Gmail hesabı nasıl kaldırılıyor bilgisayardan hesap silme değil.

Gözükmesini istemiyorum tamamen kaldırmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Gmail hizmetinizi silmeden önce verilerinizi indirin.
2- Android telefonunuzda veya tabletinizde, cihazınızın Ayarlar uygulamasını, ardından Google'ı ve ardından Google Hesabınızı Yönetin'i açın.
3- Üstte, Veri ve Gizlilik'e dokunun.
4- "Kullandığınız uygulamalardan ve hizmetlerden gelen veriler"e gidin.
5- "Verilerinizi indirin veya silin"in altında Bir Google hizmetini Sil'e dokunun. Oturum açmanız gerekebilir.
6- "Gmail"in yanındaki Sil'e dokunun.
7- Oturum açmak istediğiniz mevcut bir e-posta adresini girin ve Doğrulama e-postası gönder'e dokunun. Doğrulama e-postası göndereceğiniz e-posta bir Gmail adresi olamaz.
Mevcut e-posta adresinizi doğrulamak için mevcut e-posta adresine bir e-posta alırsınız. Siz yeni e-posta adresini doğrulayana kadar Gmail adresiniz silinmez.

Gmail dokümantasyonunda yazan hesap silme adımları.

1- Gmail hizmetinizi silmeden önce verilerinizi indirin.
2- Android telefonunuzda veya tabletinizde, cihazınızın Ayarlar uygulamasını, ardından Google'ı ve ardından Google Hesabınızı Yönetin'i açın.
3- Üstte, Veri ve Gizlilik'e dokunun.
4- "Kullandığınız uygulamalardan ve hizmetlerden gelen veriler"e gidin.
5- "Verilerinizi indirin veya silin"in altında Bir Google hizmetini Sil'e dokunun. Oturum açmanız gerekebilir.
6- "Gmail"in yanındaki Sil'e dokunun.
7- Oturum açmak istediğiniz mevcut bir e-posta adresini girin ve Doğrulama e-postası gönder'e dokunun. Bu e-posta bir Gmail adresi olamaz.
Mevcut e-posta adresinizi doğrulamak için mevcut e-posta adresine bir e-posta alırsınız. Siz yeni e-posta adresini doğrulayana kadar Gmail adresiniz silinmez.

Gmail dokümantasyonunda yazan hesap silme adımları.
Hocam ben telden kaldır yaptım kaldırdım ama hesap gözüküyor beni rahatısz eden o ayrıca hesap ekleye tıkladığım zaman genelde sil tuşu olurdu nedense bu sefer çıkmadı

Geri
Yukarı