Google "Önemli güvenlik uyarısı"

Zaten problem kaldırdığın zararlı yazılımlardan kaynaklanıyor. Google bunu algılamış ve uyarı vermiş. Tahminen haftada 1 tarama yapıyor Google, haftaya düzelir.

Şüpheli bir konum gözükmüyor. Sadece bizim meşhur güvenlik uyarısı gözüküyor :D hepsi normal yani ama yine de içim bir dertlendi acaba farklı bir Windows'tan girildimi diye.

Ha bu arada birkaç gün önce YouTube hesabımdan videolar paylaşıldı ve o an Online olduğum için hızlı bir şekilde önlerine geçip işlem yapmalarını önledim kaç gündür ne giriş denemesi ne de herhangi bir olay olmadı.
Zaten problem kaldırdığın zararlı yazılımlardan kaynaklanıyor. Google bunu algılamış ve uyarı vermiş. Tahminen haftada 1 tarama yapıyor Google, haftaya düzelir.

Tamamdır çok teşekkürler dostum yardımların için.

Ha bu arada birkaç gün önce YouTube hesabımdan videolar paylaşıldı ve o an Online olduğum için hızlı bir şekilde önlerine geçip işlem yapmalarını önledim kaç gündür ne giriş denemesi ne de herhangi bir olay olmadı.

Tamamdır çok teşekkürler dostum yardımların için.
Ne tür videolar paylaşıldı?

Son düzenleme:
Bitcoin içerikliydi fakat dakikasında sildim.

Bir program kurulumu gösteriyordu çok izlemeden güvenlik önlemlerine yöneldim direk.
Galiba Chrome'da kullanıyorsun. Chrome dosyalarına zararlı yazılım bulaşmıştı. Malwarebytes sayesinde bunları kaldırdık. Orada iki bilgisayar gözükmesi de büyük ihtimal iki ayrı tarayıcı üzerinde giriş yapman. Yine de emin olmak açısından son bir önlem daha alalım.

chrome://settings/privacy

Bu adresi Chrome tarayıcına kopyala ve güvenlik kontrolü yap.
Ekran görüntüsü 2022-01-24 215034.png

Galiba Chrome'da kullanıyorsun. Chrome dosyalarına zararlı yazılım bulaşmıştı. Malwarebytes sayesinde bunları kaldırdık. Orada iki bilgisayar gözükmesi de büyük ihtimal iki ayrı tarayıcı üzerinde giriş yapman. Yine de emin olmak açısından son bir önlem daha alalım.

chrome://settings/privacy

Bu adresi Chrome tarayıcına kopyala ve güvenlik kontrolü yap.
Eki Görüntüle 1281152

Hocam ben görseldeki gibi ikisi de farklı farklı gözüktüğü için onu düşünememiştim bu arada bu oturumu ben açtım 9 saat önce ama niye ayrı gösterdi onu anlamadığım için ne olur ne olmaz kapattım oturumu teşekkürler yardım için.
Hocam ben görseldeki gibi ikisi de farklı farklı gözüktüğü için onu düşünememiştim bu arada bu oturumu ben açtım 9 saat önce ama niye ayrı gösterdi onu anlamadığım için ne olur ne olmaz kapattım oturumu teşekkürler yardım için.

Bu arada malware heuristic 1003 adlı bir virüs bulaşmış Steam dosyama (içi boş bir hesabıma girmeye çalışılmış) onu da kaldırdım.

Bu arada malware heuristic 1003 adlı bir virüs bulaşmış Steam dosyama (içi boş bir hesabıma girmeye çalışılmış) onu da kaldırdım.

Hocam bu arada pop upları tekrar buldu Malwarebytes kaldıramadı sanırım ne yapacağız bunları, başka dosyada olabilir ama sabah sonradan tarattığımda bir şey çıkmamıştı :(

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (599).png
    Ekran Görüntüsü (599).png
    123,9 KB · Görüntüleme: 56
  • Ekran Görüntüsü (598).png
    Ekran Görüntüsü (598).png
    103,5 KB · Görüntüleme: 42
  • Ekran Görüntüsü (601).png
    Ekran Görüntüsü (601).png
    386,5 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
Önce Google Chrome'u sil. Sonra şu komutu komut satırına gir:
[CODE title="CMD"]RD /S /Q %APPDATA%\Local\Google\[/CODE]
Sonra tekrardan tam tarama yap.

Önce Google Chrome'u sil. Sonra şu komutu komut satırına gir:
[CODE title="CMD"]RD /S /Q %APPDATA%\Local\Google\[/CODE]
Sonra tekrardan tam tarama yap.

Sildikten sonra sistem bu dosyayı bulamıyor dedi şimdi tekrar tarama yapıyorum. Bir de indirilme tarihi benim hesaplarıma girişin yapıldığı tarih gözüküyor yani 20.01.2022 yazıyordu altında o sanırım indirilme tarihi altındada değişik bir IP vardı sanırım naneyi yemişim :(

Sildikten sonra sistem bu dosyayı bulamıyor dedi şimdi tekrar tarama yapıyorum. Bir de indirilme tarihi benim hesaplarıma girişin yapıldığı tarih gözüküyor yani 20.01.2022 yazıyordu altında o sanırım indirilme tarihi altındada değişik bir IP vardı sanırım naneyi yemişim :(
Tamam taramayı bitirdikten sonra sonuçları paylaş.

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-25_073701.png
    resim_2022-01-25_073701.png
    325 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:

Geri
Yukarı