Google Pixel 7 almak mantıklı mı?

Biraz geç olacak fakat kesinlikle alınır. Ben aktif olarak pixel 6A kullanıyorum ve gayet de memnunum. Pixel cihazların sunduğu Android deneyimi üst düzey bir şey. Diğer Android telefonlar cidden berbat ama pixel ayrı bir şey. Fotoğraf kalitesi falan gerçekten harikulade, birkaç fotoğraf örneğini vsco.co/slcky üzerinden görebilirsiniz. Alacak arkadaşlar pişman olmaz emin olun.

Geçen ay Gürcistan'dan Gürcistan garantili pixel 7 aldım. Satın almadan önce kronik arızası var mı diye çok araştırdım. Kayda değer bir sorunu yok. Eğer kendin yurt dışına gidip alacaksan öneririm çok güzel cihaz. Malum siteden almanı tavsiye etmem. Ben Gürcistan'a yakın olduğum için gidip servise bırakabilirim. Malum siteden alırsan yurt dışı garantisine sahip olamazsın.

Diğer Android telefonları unut, pixel cihazlar çok ayrı seviyede bir Android deneyimi sunuyor.

Hocam yol masrafı + yemek her şey dahil kaç TL tuttu?

Biraz geç olacak fakat kesinlikle alınır. Ben aktif olarak pixel 6A kullanıyorum ve gayet de memnunum. Pixel cihazların sunduğu Android deneyimi üst düzey bir şey. Diğer Android telefonlar cidden berbat ama pixel ayrı bir şey. Fotoğraf kalitesi falan gerçekten harikulade, birkaç fotoğraf örneğini vsco.co/slcky üzerinden görebilirsiniz. Alacak arkadaşlar pişman olmaz emin olun.

Hocam fotoğraf kalitesi olarak iPhone gibi gerçek renkleri verebilir mi?

Hocam yol masrafı + yemek her şey dahil kaç TL tuttu?

Hocam fotoğraf kalitesi olarak iPhone gibi gerçek renkleri verebilir mi?
Ben geçtiğimiz Nisan ayında aldım. Mağaza çok kalabalık olduğu için çok sıra beklemiştim. Yemek yemeye fırsat olmadı. Yol ve yurtdışı çıkış harç pulu masrafı yaklaşık 900₺ tutmuştu. Ama bana sorarsan IMEI kayıt ücreti 20k olmuşken yurtdışından telefon almak artık mantıklı değil. Şu an Pixel 8 yaklaşık 23.000₺'ye satılıyor. 8 Pro 30.000₺. +20.000₺ daha IMEI kayıt ücretiyle 40-50k'ya ulaşıyor. Bence hiç bulaşma.

Fotoğraf kalitesine gelirsek. Pixel serisini öne çıkaran eşsiz kamera yetenekleri ve pürüzsüz yazılım deneyimidir. Renkler en doğal haliyle işleniyor.

Ben geçtiğimiz nisan ayında aldım. Mağaza çok kalabalık olduğu için çok sıra beklemiştim. Yemek yemeye fırsat olmadı. Yol ve yurt dışı çıkış harç pulu masrafı yaklaşık 900₺ tutmuştu. Ama bana sorarsan IMEI kayıt ücreti 20k olmuşken yurt dışından telefon almak artık mantıklı değil. Şu an pixel 8 yaklaşık 23.000₺'ye satılıyor. 8 Pro 30.000₺. +20.000₺ daha IMEI kayıt ücretiyle 40-50K'ya ulaşıyor. Bence hiç bulaşma.

Fotoğraf kalitesine gelirsek. Pixel serisini öne çıkaran eşsiz kamera yetenekleri ve pürüzsüz yazılım deneyi midir? Renkler en doğal haliyle işleniyor.

Android telefonlarda kaçak IMEI atma işi kolay diyorlar hocam. IPhone'lardan bir farkı yok mu? Bunu da mı 8 ay kullanabileceğim?

Android telefonlarda kaçak IMEI atma işi kolay diyorlar hocam. IPhone'lardan bir farkı yok mu? Bunu da mı 8 ay kullanabileceğim?
Pixel 6'dan itibaren özel tasarım işlemci kullanılıyor. Tensor işlemcili Pixel telefonlara IMEI atılmanın bir yolu bulunamadı. Evet maalesef kayıtsız 8 ay kullanabilirsin.

Android cihazlara IMEI atma kolay iş telefondan telefona değişir fiyat ama yine kârlı iş iPhone'larda öyle bişey yok sanırım mecbur 20.000 vereceksiniz. Telefonu bırakır 1 saat sonra falan gider alırsınız parayı öder kullanırsınız android telefonu da.

Yeni konular

Geri
Yukarı