Google Üst Sıralarda Çıkan Saçma Reklamlar

AJudge

Hectopat
Daha dün böyle bir şey yoktu. Fakat şimdi bir arama yaptığımda hep böyle reklamlar çıkıyor. Virüsten Şüpheleniyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• virüs.PNG
    virüs.PNG
    71,7 KB · Görüntüleme: 122
Sorunu çözdüm, virüs taraması yaptım ve tüm eklentileri kaldırdım. Fakat şimdi başka bir sorunum var chrome kuruluşunuz tarafından yönetiliyor diyor. Bir sürü çözüm denedim internetten fakat olmadı.
Bu arada hem Malwarebytes hem de zemana ile tarattım ve ikiside virüs buldu.

Sisteminizde Kaspersky bulunuyorsa neden gerçek zamanlı korumasını aktif etmiyorsunuz? Antivirüsün amacı dışında kullanıyorsunuz. Kaspersky gibi antivirüslerin sistemi yavaşlatması şu anda söz konusu değildir. Antimalware yazılımlarını (örneğin Malwarebytes) gerçek zamanlı korumasını devre dışı bırakarak kullanmanız gerekiyor. Zemana'yı kaldırdınız mı?

Sisteminizde Kaspersky bulunuyorsa neden gerçek zamanlı korumasını aktif etmiyorsunuz? Antivirüsün amacı dışında kullanıyorsunuz. Kaspersky gibi antivirüslerin sistemi yavaşlatması şu anda söz konusu değildir. Antimalware yazılımlarını (örneğin Malwarebytes) gerçek zamanlı korumasını devre dışı bırakarak kullanmanız gerekiyor. Zemana'yı kaldırdınız mı?
Evet kaldırdım, ve gerçek zamanlı korumayı da açtım. Malwarebytes'in gerçek zamanlı korumasını da kaldırdım.

Geri
Yukarı