Google'a neden kötü diyorlar?

Hocam merak etmeyin cok onemli birisi degilseniz sizin bilginiz koskoca google'in bir isine yaramaz. Neden ugrassin normal bir insanin bilgisi ile?
Milyarlarca insanın verisi reklamverenler için hiç önemli değil zaten. Google kesin satmıyordur n'apıcak bizim verilerimizi? :)

Hatta şöyle atayım direkt bakın hala çok RAM yiyor Brave.
Eki Görüntüle 2191386

Öncelikle ihlal yemiştim yazamadım 16 GB RAM var laptopumda ve tarayıcımın özelleştirilmesini seviyorum Edge kullanıyorum sizce Edge güvenilir mi ve Opera'ya geçmek mantıklı olur mu veya tarayıcı öneriniz var mı Brave kullandım 3 4 ay sonra YT video izlerken Brave siyah ekran oldu belki bir daha indiririm değer mi sizce.

Öncelikle ihlal yemiştim yazamadım 16 GB RAM var laptopumda ve tarayıcımın özelleştirilmesini seviyorum Edge kullanıyorum sizce Edge güvenilir mi ve Opera'ya geçmek mantıklı olur mu veya tarayıcı öneriniz var mı Brave kullandım 3 4 ay sonra YT video izlerken Brave siyah ekran oldu belki bir daha indiririm değer mi sizce.

Edge güvenilir değil aynı şekilde kapalı kaynaktır.

Verilerimizi satmayan var mi?

Maalesef gunumuzde neredeyse imkansiz.
Tamamen gizlilik tabii ki çok zor zaten. Kimse size anonim olun falan demiyor bunu minimize edebilirsiniz ama. Ayrıca illaki veri satmayan adamlar da var. Özellikle çoğu özgür yazılım mesela.

Geri
Yukarı