GoW: Ragnarok State of Play'de tanıtılacak mı?

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
Konuyu sanırım yanlış yere açtım fakat kusura bakmayın, kararsız kaldım. Yeni state of play yayını 12 Ağustos'ta yapılacakmış ve bulduğum kaynaklara göre de bu yayında God of War: Ragnarok'un Trailer'ini göstermeleri bekleniyor. Fakat bazı haberlerde de bu yayının eylül ayına ertelendiğini gördüm. Açıkçası emin olamadım. Derin araştırma yapan arkadaşlar varsa buldukları bilgiyi paylaşabilirler mi? Umarım ertelenme olmaz. Gerçekten yeni oyunu merakla bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapmayın ne erkeni ya? Sadece logosunu paylaşmalarının üzerinden 1 yıl geçti ve hala ortada bir şey yok, trailer'ini paylaşmanın zamanı geldi de geçiyor bile.
Haklısınız fakat bu dönemde oyunu zar zor yapıyorlardır diye tahmin ediyorum.
Ama 12 Ağustos tarihinde de yapılması ihtimali yüksek.
Yapmayın ne erkeni ya? Sadece logosunu paylaşmalarının üzerinden 1 yıl geçti ve hala ortada bir şey yok, trailer'ini paylaşmanın zamanı geldi de geçiyor bile.

Oyun nerdeyse tamamlanmıştır, çünkü son oyundan bu yana 4 yıl geçti. Zaten 2022'ye ne kaldı ki şuracıkta? Trailer bile paylaşamayacaklarsa kusura bakmasınlarda oyun sektöründen elini eteğini çeksinler bir zahmet.

Hocam o logoyu göstermelerinin tek sebebi PS5'e olan ilgiyi artırmaktı. Bence 2022 sonbaharından önce çıkmaz o oyun ama bilmiyorum.

Hocam o logoyu göstermelerinin tek sebebi PS5'e olan ilgiyi artırmaktı. Bence 2022 sonbaharından önce çıkmaz o oyun ama bilmiyorum.
Bilmiyorum olabilir, bence oyunun heyecanını yüksek tutmak için sadece teaser'ı gösterdiler. Ne zaman çıkar bilemem.

Arkadaşlar birde konu biraz dağılıyor, sorum bu değildi tekrar hatırlatayım.

Geri
Yukarı