GoW vs RDR2

İki lafıma bakıp nasıl GoW'ı bütün oyunlardan üstün tuttuğumu söylersin anlamıyorum. Hem şu Witcher nereden çıktı? Kimse kusura bakmasın ama Witcher GoW ve RDR 2 ile kıyaslanamaz bile. Seviyelerinde bir oyun değil. Benim yorumda demek istediğim zaten ana görevlerin yan görev gibi özenle yapılması, ana görevlerinde yan görev gibi özensiz yapılmasıydı. Witcher'ı farklı yapan şey bu zaten. 33 saatte bitirmiş kadar olmasamda çoğu şeyide gördüğümü düşünüyorum. Ana görevin sıkıcılığını fark etmem için 70 saat oynamama gerek yok herhalde? Bir insan bırak 33 saatti 15 saatte bile anlar oyunun ana görevleri sıkıcı mı değil mi? Witcher'ın yan görevleri çok iyi ona laf yok, ama ana görevleri konusunda aynı şeyi düşünmüyorum. Bu da son Witcher konuşması olsun konu Witcher değil çünkü. Benim kendi görüşümce Witcher'ın ana görevleri yan görevleri kadar sürükleyici değil, yan görevlere gösterilen özen ana görevlere gösterilmemiş.
Ben sen üstün tutuyorsun demedim ki. Ana görevlerin sıkıcılığını anlamak için 15 saat yeterli mi değil mi bunu Death Stranding'i oynadıysan anlarsın.

Geri
Yukarı